Robert Delaunay Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1885 – 1941

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Robert Delaunay lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Robert Delaunay

Kasutajad avavad teost Paris Linn rohkem kui ühtki teist Robert Delaunay teost: 12 kuuga on seda vaadatud 7600 korda, mis moodustab 44% kõigest vaadatud teostest. Eiffel torn ja Eiffel Tower täidavad auhinarõhu. Robert Delaunay kogus kokku 21600 külastust, millest 6200 artistileikumusel ja 15400 teostega. Trend on kasvav: Sept 2026 oli 159% rohkem külastusi kui Aug 2026. Sept 2026 oli huipukuna 9600 külastust. Saiti on külastatud inglise (33%), prantsuse (20%) ja itaalia (20%) keeles. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (69%), telefonid (24%) ja seadmed (7%). Üks maitsevalik eristub: Modernne (Lütlus) saab 60% külastustest, kuigi see moodustab vaid 18% kataloogist.

Top 10: kõige enam vaadeldavad Robert Delaunay teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Robert Delaunay kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Paris Linn 1 Paris Linn, 1912 7600 külastust · 44,4%
  2. Eiffel torn 2 Eiffel torn, 1914 1900 külastust · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1000 külastust · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 külastust · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 külastust · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 külastust · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 külastust · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 külastust · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 külastust · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 külastust · 1,8%

Kui populaarne on Robert Delaunay leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200100
Jul 202617006300
Aug 20263003400
Sept 202640005600

Kui palju tähelepanu saab Robert Delaunay teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Robert Delaunay teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Paris Linn000000000210022002900
Eiffel torn0000000004002001200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Robert Delaunay vaadeldakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
SeadeKülastusedJaga
arvutid1480068,5%
telefonid520024,1%
seadmed16007,4%

Milles keeles Robert Delaunay on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KeelKülastusedJaga
inglise160032,7%
prantsuse100020,4%
itaalia100020,4%
hispaania2004,1%
korea2004,1%
portugali2004,1%
bulgaaria1002,0%
saksa1002,0%
hollandi1002,0%
vene1002,0%

Kuidas välja näevad Robert Delaunay päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
laup. 26 Sept400
pühap. 27 Sept200
esmasp. 28 Sept600
teisip. 29 Sept700
kolmap. 30 Sept700
neljap. 1 Okt300
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt1200
kolmap. 7 Okt700
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt600
teisip. 13 Okt600
kolmap. 14 Okt900
neljap. 15 Okt1600
reede 16 Okt400
laup. 17 Okt (ennust)300
pühap. 18 Okt (ennust)200
esmasp. 19 Okt (ennust)700
teisip. 20 Okt (ennust)1100
kolmap. 21 Okt (ennust)1000
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)500
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)800
teisip. 27 Okt (ennust)1100
kolmap. 28 Okt (ennust)1100
neljap. 29 Okt (ennust)1100
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)200
esmasp. 2 Nov (ennust)800
teisip. 3 Nov (ennust)1200
kolmap. 4 Nov (ennust)1100
neljap. 5 Nov (ennust)1200
reede 6 Nov (ennust)600

Robert Delaunay: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Robert Delaunay?

See on Paris Linn: 7600 külastust, mis moodustab 44% Robert Delaunay vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.

Kui palju külastusi Robert Delaunay saab?

21600 viimase zwölf kuu jooksul, millest 6200 kunstniku lehel ja 15400 üksikteosel.

Kas inimesed vaatavad Robert Delaunay telefonis või arvutis?

Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (69%), telefonid (24%) ja seadmed (7%); juhtav on arvutid osaga 69%.

Kas inimesed loevad Robert Delaunay kohta mitmes keeles?

Jah: inglise (33%), prantsuse (20%) ja itaalia (20%). Kõige enamuse moodustab inglise osalusel 33%.

Kas on olemas Robert Delaunay teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Modernne (Lütlus): 60% külastustest kogu kataloogi 18% kohta.