Robert Campin (Flémalle'I Meister) Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1375 – 1444

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Robert Campin (Flémalle'I Meister) lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Robert Campin (Flémalle'I Meister): numbrid mõnel readal

Merode Altarpiiril on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 1800 külastust, mis moodustab 20% kogu Robert Campin (Flémalle'I Meister) vaatamistest. Järgnevad The Nativity (detail) ja Mérode Altarpiece (Nativity). Kunstniku page (artisti lehel on 1800 külastust) ja teoste (teostel on 7500 külastust) koguarv on kokku 9300. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 oli 36% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (6200 külastust). Seadme järg: arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (3%). Külastajad eelistavad Rahu ja sereniteit (Lütlus) – seda on 51% külastustest, võrreldes 26% katalogi osaga.

Robert Campin (Flémalle'I Meister): 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Robert Campin (Flémalle'I Meister).

  1. Merode Altarpiiril 1 Merode Altarpiiril, 1427 1800 külastust · 19,6%
  2. The Nativity (detail) 2 The Nativity (detail), 1425 500 külastust · 5,4%
  3. Mérode Altarpiece (Nativity) 3 Mérode Altarpiece (Nativity), 1427 400 külastust · 4,3%
  4. Madonna by a Grassy Bank 4 Madonna by a Grassy Bank, 1425 400 külastust · 4,3%
  5. Mérode Altarpiece 5 Mérode Altarpiece, 1427 400 külastust · 4,3%
  6. Virgin and Child in an Interior 6 Virgin and Child in an Interior, 1435 300 külastust · 3,3%
  7. Madonna with the Child by a Fireplace 7 Madonna with the Child by a Fireplace, 1433 300 külastust · 3,3%
  8. St Veronica (detail) 8 St Veronica (detail), 1410 300 külastust · 3,3%
  9. Portrait of a Fat Man 9 Portrait of a Fat Man, 1430 300 külastust · 3,3%
  10. The Crucified Thief 10 The Crucified Thief, 1410 300 külastust · 3,3%

Millal külastavad inimesed Robert Campin (Flémalle'I Meister) lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300200
Jul 202610005200
Aug 2026200900
Sept 20263001200

Millal Robert Campin (Flémalle'I Meister) teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Robert Campin (Flémalle'I Meister) kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Merode Altarpiiril000000000200300300
Mérode Altarpiece (Nativity)000000000100200100
The Mérode Altarpiece00000000010000
The Werl Altarpiece (detail)0000000001000100
Mérode Altarpiece00000000030000
Mérode Altarpiece (detail)00000000020000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Madonna with the Child (det…000000000000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Mérode Altarpiece (left win…000000000000

Millised on Robert Campin (Flémalle'I Meister) sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid800086,0%
telefonid100010,8%
seadmed3003,2%

Millistes keeles Robert Campin (Flémalle'I Meister) publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
hispaania50033,3%
inglise40026,7%
prantsuse20013,3%
tšehhi1006,7%
jaapani1006,7%
rumeenia1006,7%
Chinese1006,7%

Kuidas on Robert Campin (Flémalle'I Meister) päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt500
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt600
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt400
kolmap. 14 Okt900
neljap. 15 Okt400
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt300
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt200
kolmap. 21 Okt300
neljap. 22 Okt300
reede 23 Okt200
laup. 24 Okt0
pühap. 25 Okt700
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)400
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)500
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)400
neljap. 5 Nov (ennust)400
reede 6 Nov (ennust)100
laup. 7 Nov (ennust)100
pühap. 8 Nov (ennust)500
esmasp. 9 Nov (ennust)100
teisip. 10 Nov (ennust)200
kolmap. 11 Nov (ennust)400
neljap. 12 Nov (ennust)400
reede 13 Nov (ennust)100
laup. 14 Nov (ennust)100
pühap. 15 Nov (ennust)500

Mida inimesed Robert Campin (Flémalle'I Meister) kohta küsivad

Millised Robert Campin (Flémalle'I Meister) teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt Merode Altarpiiril, 1800 külastusega või 20% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Robert Campin (Flémalle'I Meister) publik ArtsDot.com platvormil?

9300 külastust ka twelve kuus: 1800 kunstniku lehel ja 7500 teostega.

Millised seadmed toovad Robert Campin (Flémalle'I Meister) vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (3%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 86% külastustest.

Millised Robert Campin (Flémalle'I Meister) teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Rahu ja sereniteit (Lütlus) sisaldavad teosed moodustavad 51% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 26%.