Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Remedios Varo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Remedios Varo
Kasutajad avavad teost The call rohkem kui ühtki teist Remedios Varo teost: 12 kuuga on seda vaadatud 3500 korda, mis moodustab 8% kõigest vaadatud teostest. Embroidering the Earth's mantle ja Cats' Paradise täidavad auhinarõhu. Remedios Varo kogus kokku 56400 külastust, millest 17700 artistileikumusel ja 38700 teostega. Trend on kasvav: Sept 2026 oli 93% rohkem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 25600 külastust. Saiti on külastatud itaalia (20%), rootsi (16%) ja hispaania (13%) keeles. Publik on jagunenud Rootsi (22%), Itaalia (17%) ja Mehhiko (17%) riiki. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%). Üks maitsevalik eristub: Erilugus (Kontrast) saab 21% külastustest, kuigi see moodustab vaid 8% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Remedios Varo teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Remedios Varo kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
The call
3500 külastust · 7,9%
-
2
Embroidering the Earth's mantle
3000 külastust · 6,8%
-
3
Cats' Paradise
1800 külastust · 4,1%
-
4
Creation of birds
1700 külastust · 3,8%
-
5
Dead leaves
1600 külastust · 3,6%
-
6
Vegetarian vampire
1300 külastust · 2,9%
-
7
The farewell
1200 külastust · 2,7%
-
8
Harmony
1200 külastust · 2,7%
-
9
The other clock 3
1100 külastust · 2,5%
-
10
Premonition
1100 külastust · 2,5%
Kui populaarne on Remedios Varo leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 400 |
| Jul 2026 | 6300 | 19300 |
| Aug 2026 | 2600 | 7700 |
| Sept 2026 | 8600 | 11300 |
Kui palju tähelepanu saab Remedios Varo teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Remedios Varo külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 24,0% | 32,0% |
| Pehme varjund | 24,0% | 35,1% |
| Kerge luminants | 12,0% | 14,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 4,0% | 6,3% |
| Valgusrikas | 36,0% | 12,2% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 40,0% | 26,1% |
| Kerge värvitoon | 6,0% | 8,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 18,0% | 25,4% |
| Selge värvitoimivus | 26,0% | 34,7% |
| Eriliselt ergitatud värv | 10,0% | 5,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Tume | 40,4% | 49,9% |
| Maapõhine | 17,0% | 27,9% |
| Neutraalsed toonid | 14,9% | 12,5% |
| Monokroomne | 19,1% | 6,1% |
| Pastelltoonid | 8,5% | 3,6% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 40,0% | 29,3% |
| Tasakaalustatud | 32,0% | 36,5% |
| Eerem ja ergas | 28,0% | 34,2% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 30,0% | 13,3% |
| Õrna | 38,0% | 35,4% |
| Tasakaalustatud | 18,0% | 17,1% |
| Erilugus | 8,0% | 21,4% |
| Kõrge kontrast | 6,0% | 12,8% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 4,0% | 3,8% |
| Õrnalt segatud palett | 2,0% | 4,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 4,0% | 9,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 30,0% | 34,0% |
| Ühtne palett | 60,0% | 48,4% |
Kuidas kõige populaarsemad Remedios Varo teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Embroidering the Earth's ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 400 | 1200 |
| Icon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| The farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 500 |
| Vegetarian vampire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 800 |
| Find | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 |
| Harmony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 |
| Breaking the vicious circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 |
| Star catcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Mimicry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 900 | 1400 |
Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Remedios Varo vaadeldakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 31600 | 56,0% |
| telefonid | 22300 | 39,5% |
| seadmed | 2500 | 4,4% |
Milles keeles Remedios Varo on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| itaalia | 2400 | 20,2% |
| rootsi | 1900 | 16,0% |
| hispaania | 1600 | 13,4% |
| inglise | 1400 | 11,8% |
| portugali | 1300 | 10,9% |
| vene | 600 | 5,0% |
| saksa | 400 | 3,4% |
| tšehhi | 300 | 2,5% |
| ungari | 300 | 2,5% |
| leedu | 300 | 2,5% |
Kuidas välja näevad Remedios Varo päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 1400 |
| esmasp. 28 Sept | 700 |
| teisip. 29 Sept | 800 |
| kolmap. 30 Sept | 600 |
| neljap. 1 Okt | 800 |
| reede 2 Okt | 1400 |
| laup. 3 Okt | 900 |
| pühap. 4 Okt | 2700 |
| esmasp. 5 Okt | 2200 |
| teisip. 6 Okt | 700 |
| kolmap. 7 Okt | 2500 |
| neljap. 8 Okt | 1300 |
| reede 9 Okt | 1300 |
| laup. 10 Okt | 500 |
| pühap. 11 Okt | 900 |
| esmasp. 12 Okt | 1300 |
| teisip. 13 Okt | 900 |
| kolmap. 14 Okt | 500 |
| neljap. 15 Okt | 900 |
| reede 16 Okt | 1400 |
| laup. 17 Okt | 2600 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 1800 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 1500 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 800 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 1300 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 1100 |
| reede 23 Okt (ennust) | 1500 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 1400 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 1900 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 1600 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 900 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 1400 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 1100 |
| reede 30 Okt (ennust) | 1600 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 1500 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 2000 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 1700 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 1000 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 1400 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 1200 |
| reede 6 Nov (ennust) | 1600 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 1600 |
Remedios Varo: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Remedios Varo?
- See on The call: 3500 külastust, mis moodustab 8% Remedios Varo vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Remedios Varo saab?
- 56400 viimase zwölf kuu jooksul, millest 17700 kunstniku lehel ja 38700 üksikteosel.
Kas inimesed vaatavad Remedios Varo telefonis või arvutis?
- Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%); juhtav on arvutid osaga 56%.
Kas inimesed loevad Remedios Varo kohta mitmes keeles?
- Jah: itaalia (20%), rootsi (16%) ja hispaania (13%). Kõige enamuse moodustab itaalia osalusel 20%.
Kas on olemas Remedios Varo teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Erilugus (Kontrast): 21% külastustest kogu kataloogi 8% kohta.