Remedios Varo Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1908 – 1963

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Remedios Varo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Remedios Varo

Kasutajad avavad teost The call rohkem kui ühtki teist Remedios Varo teost: 12 kuuga on seda vaadatud 3500 korda, mis moodustab 8% kõigest vaadatud teostest. Embroidering the Earth's mantle ja Cats' Paradise täidavad auhinarõhu. Remedios Varo kogus kokku 56400 külastust, millest 17700 artistileikumusel ja 38700 teostega. Trend on kasvav: Sept 2026 oli 93% rohkem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 25600 külastust. Saiti on külastatud itaalia (20%), rootsi (16%) ja hispaania (13%) keeles. Publik on jagunenud Rootsi (22%), Itaalia (17%) ja Mehhiko (17%) riiki. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%). Üks maitsevalik eristub: Erilugus (Kontrast) saab 21% külastustest, kuigi see moodustab vaid 8% kataloogist.

Top 10: kõige enam vaadeldavad Remedios Varo teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Remedios Varo kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. The call 1 The call 3500 külastust · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3000 külastust · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1800 külastust · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1700 külastust · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1600 külastust · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1300 külastust · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1200 külastust · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1200 külastust · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1100 külastust · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1100 külastust · 2,5%

Kui populaarne on Remedios Varo leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200400
Jul 2026630019300
Aug 202626007700
Sept 2026860011300

Kui palju tähelepanu saab Remedios Varo teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Remedios Varo teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001400

Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Remedios Varo vaadeldakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
SeadeKülastusedJaga
arvutid3160056,0%
telefonid2230039,5%
seadmed25004,4%

Milles keeles Remedios Varo on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KeelKülastusedJaga
itaalia240020,2%
rootsi190016,0%
hispaania160013,4%
inglise140011,8%
portugali130010,9%
vene6005,0%
saksa4003,4%
tšehhi3002,5%
ungari3002,5%
leedu3002,5%

Kuidas välja näevad Remedios Varo päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
pühap. 27 Sept1400
esmasp. 28 Sept700
teisip. 29 Sept800
kolmap. 30 Sept600
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt1400
laup. 3 Okt900
pühap. 4 Okt2700
esmasp. 5 Okt2200
teisip. 6 Okt700
kolmap. 7 Okt2500
neljap. 8 Okt1300
reede 9 Okt1300
laup. 10 Okt500
pühap. 11 Okt900
esmasp. 12 Okt1300
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt900
reede 16 Okt1400
laup. 17 Okt2600
pühap. 18 Okt (ennust)1800
esmasp. 19 Okt (ennust)1500
teisip. 20 Okt (ennust)800
kolmap. 21 Okt (ennust)1300
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)1500
laup. 24 Okt (ennust)1400
pühap. 25 Okt (ennust)1900
esmasp. 26 Okt (ennust)1600
teisip. 27 Okt (ennust)900
kolmap. 28 Okt (ennust)1400
neljap. 29 Okt (ennust)1100
reede 30 Okt (ennust)1600
laup. 31 Okt (ennust)1500
pühap. 1 Nov (ennust)2000
esmasp. 2 Nov (ennust)1700
teisip. 3 Nov (ennust)1000
kolmap. 4 Nov (ennust)1400
neljap. 5 Nov (ennust)1200
reede 6 Nov (ennust)1600
laup. 7 Nov (ennust)1600

Remedios Varo: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Remedios Varo?

See on The call: 3500 külastust, mis moodustab 8% Remedios Varo vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.

Kui palju külastusi Remedios Varo saab?

56400 viimase zwölf kuu jooksul, millest 17700 kunstniku lehel ja 38700 üksikteosel.

Kas inimesed vaatavad Remedios Varo telefonis või arvutis?

Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%); juhtav on arvutid osaga 56%.

Kas inimesed loevad Remedios Varo kohta mitmes keeles?

Jah: itaalia (20%), rootsi (16%) ja hispaania (13%). Kõige enamuse moodustab itaalia osalusel 20%.

Kas on olemas Remedios Varo teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Erilugus (Kontrast): 21% külastustest kogu kataloogi 8% kohta.