Ramon Casas i Carbó Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1866 – 1932

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ramon Casas i Carbó lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Ramon Casas i Carbó: numbrid mõnel readal

La pereza on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 1500 külastust, mis moodustab 16% kogu Ramon Casas i Carbó vaatamistest. Järgnevad Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver ja La Sargantain. Kunstniku page (artisti lehel on 10200 külastust) ja teoste (teostel on 6800 külastust) koguarv on kokku 17000. Huvitavus vähenes 42% perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Parim kuu: Sept 2026 (7600 külastust). Publiku peamised keeled: saksa (34%), hispaania (20%) ja eesti (14%). Publiku peamised riigid: Saksamaa (40%), Eesti (14%) ja Hispaania (9%). Seadme järg: arvutid (52%), telefonid (39%) ja seadmed (9%). Külastajad eelistavad Maapõhine (Väripalett) – seda on 65% külastustest, võrreldes 43% katalogi osaga.

Ramon Casas i Carbó: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Ramon Casas i Carbó.

  1. La pereza 1 La pereza, 1898 1500 külastust · 15,6%
  2. Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver 2 Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver, 1893 1100 külastust · 11,5%
  3. La Sargantain 3 La Sargantain, 1907 700 külastust · 7,3%
  4. Foreshortened female nude 4 Foreshortened female nude, 1894 500 külastust · 5,2%
  5. Out of Doors 5 Out of Doors, 1891 400 külastust · 4,2%
  6. Garrote vil 6 Garrote vil, 1894 400 külastust · 4,2%
  7. Dance at the Moulin de la Galette 7 Dance at the Moulin de la Galette, 1890 300 külastust · 3,1%
  8. Female nude 8 Female nude, 1894 300 külastust · 3,1%
  9. Female portrait 9 Female portrait, 1904 300 külastust · 3,1%
  10. Entre dos capítols 10 Entre dos capítols, 1890 300 külastust · 3,1%

Millal külastavad inimesed Ramon Casas i Carbó lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100100
Jul 20267003400
Aug 2026200500
Sept 202665001100
Okt 202627001700

Millal Ramon Casas i Carbó teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Ramon Casas i Carbó kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosNov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
La pereza000000001000100500
A l'estiu tota cuca viu00000000200000
The Lyceum00000000001000
Portrait of Isabel Llorach000000000000
Portrait of Senyora Baladia000000000000
Study from Life for the Por…000000000000
Tom Roberts000000000000
Portrait of Montserrat Carbó000000000000
Dona rera persiana (Woman A…000000000000
Montserrat Casas000000000000

Millised on Ramon Casas i Carbó sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid890052,4%
telefonid660038,8%
seadmed15008,8%

Millistes keeles Ramon Casas i Carbó publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
saksa120034,3%
hispaania70020,0%
eesti50014,3%
jaapani3008,6%
vene3008,6%
inglise2005,7%
prantsuse1002,9%
itaalia1002,9%
korea1002,9%

Kuidas on Ramon Casas i Carbó päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
pühap. 18 Okt200
esmasp. 19 Okt200
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt600
neljap. 22 Okt100
reede 23 Okt300
laup. 24 Okt600
pühap. 25 Okt300
esmasp. 26 Okt400
teisip. 27 Okt400
kolmap. 28 Okt500
neljap. 29 Okt200
reede 30 Okt1600
laup. 31 Okt600
pühap. 1 Nov600
esmasp. 2 Nov600
teisip. 3 Nov600
kolmap. 4 Nov100
neljap. 5 Nov300
reede 6 Nov300
laup. 7 Nov300
pühap. 8 Nov (ennust)400
esmasp. 9 Nov (ennust)400
teisip. 10 Nov (ennust)400
kolmap. 11 Nov (ennust)400
neljap. 12 Nov (ennust)200
reede 13 Nov (ennust)800
laup. 14 Nov (ennust)500
pühap. 15 Nov (ennust)400
esmasp. 16 Nov (ennust)500
teisip. 17 Nov (ennust)400
kolmap. 18 Nov (ennust)500
neljap. 19 Nov (ennust)200
reede 20 Nov (ennust)900
laup. 21 Nov (ennust)600
pühap. 22 Nov (ennust)500
esmasp. 23 Nov (ennust)500
teisip. 24 Nov (ennust)400
kolmap. 25 Nov (ennust)500
neljap. 26 Nov (ennust)300
reede 27 Nov (ennust)900
laup. 28 Nov (ennust)600

Mida inimesed Ramon Casas i Carbó kohta küsivad

Millised Ramon Casas i Carbó teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt La pereza, 1500 külastusega või 16% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Ramon Casas i Carbó publik ArtsDot.com platvormil?

17000 külastust ka twelve kuus: 10200 kunstniku lehel ja 6800 teostega.

Millised seadmed toovad Ramon Casas i Carbó vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (52%), telefonid (39%) ja seadmed (9%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 52% külastustest.

Millistes keeles räägib Ramon Casas i Carbó publik?

saksa (34%), hispaania (20%) ja eesti (14%). Esimese keele, saksa, kasutab 34% külastajatest.

Millised Ramon Casas i Carbó teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Maapõhine (Väripalett) sisaldavad teosed moodustavad 65% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 43%.