Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Puru (Pu Xinyu) lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Puru (Pu Xinyu)
Kasutajad avavad teost PEAR FLOWER AND BIRD rohkem kui ühtki teist Puru (Pu Xinyu) teost: 12 kuuga on seda vaadatud 200 korda, mis moodustab 4% kõigest vaadatud teostest. AUTUMN COUNTRYSIDE ja Kneeling by the River täidavad auhinarõhu. Puru (Pu Xinyu) kogus kokku 4800 külastust, millest 1200 artistileikumusel ja 3600 teostega. Trend on kasvav: Okt 2026 oli 100% rohkem külastusi kui Sept 2026. Jul 2026 oli huipukuna 3800 külastust. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (81%), telefonid (17%) ja seadmed (2%). Üks maitsevalik eristub: Neutraalsed toonid (Väripalett) saab 57% külastustest, kuigi see moodustab vaid 44% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Puru (Pu Xinyu) teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Puru (Pu Xinyu) kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 külastust · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 külastust · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 külastust · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 külastust · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 külastust · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 külastust · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 külastust · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 külastust · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 külastust · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 külastust · 2,1%
Kui populaarne on Puru (Pu Xinyu) leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 3200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Kui palju tähelepanu saab Puru (Pu Xinyu) teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Puru (Pu Xinyu) külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 0,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 2,0% | 4,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 18,0% | 19,1% |
| Valgusrikas | 80,0% | 76,6% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 72,0% | 66,0% |
| Kerge värvitoon | 22,0% | 23,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 6,0% | 8,5% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 2,1% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 44,0% | 57,5% |
| Pastelltoonid | 36,0% | 34,0% |
| Monokroomne | 20,0% | 6,4% |
| Maapõhine | 0,0% | 2,1% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 28,0% | 23,4% |
| Tasakaalustatud | 62,0% | 63,8% |
| Eerem ja ergas | 10,0% | 12,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 56,0% | 48,9% |
| Õrna | 24,0% | 29,8% |
| Tasakaalustatud | 8,0% | 8,5% |
| Erilugus | 8,0% | 8,5% |
| Kõrge kontrast | 4,0% | 4,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 2,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 2,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 14,0% | 12,8% |
| Ühtne palett | 82,0% | 87,2% |
Kuidas kõige populaarsemad Puru (Pu Xinyu) teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Puru (Pu Xinyu) vaadeldakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3900 | 81,2% |
| telefonid | 800 | 16,7% |
| seadmed | 100 | 2,1% |
Milles keeles Puru (Pu Xinyu) on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 33,3% |
| prantsuse | 100 | 33,3% |
| türgi | 100 | 33,3% |
Kuidas välja näevad Puru (Pu Xinyu) päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 100 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 100 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
Puru (Pu Xinyu): kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Puru (Pu Xinyu)?
- See on PEAR FLOWER AND BIRD: 200 külastust, mis moodustab 4% Puru (Pu Xinyu) vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Puru (Pu Xinyu) saab?
- 4800 viimase zwölf kuu jooksul, millest 1200 kunstniku lehel ja 3600 üksikteosel.
Kas inimesed vaatavad Puru (Pu Xinyu) telefonis või arvutis?
- Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (81%), telefonid (17%) ja seadmed (2%); juhtav on arvutid osaga 81%.
Kas on olemas Puru (Pu Xinyu) teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Neutraalsed toonid (Väripalett): 57% külastustest kogu kataloogi 44% kohta.