Peter Paul Rubens populaarsus ja külastajate statistika

1577 – 1640

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Peter Paul Rubens lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Peter Paul Rubens lühidalt

Viimadsete douze kuu jooksul oli Peter Paul Rubens teos Massacre of the Innocents kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 5400 vaatlemist, mis moodustab 2% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Ristilt mahavõtmine ja Viimne Kohutõmmetus. Kokku oli Peter Paul Rubens lehel 249100 külastust: 11000 kunstniku profiilile ja 238100 üksikmult teostele. Huvitav on, et tähelepanu kasvab: külastused tõusid 81% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 182600. Inimesed loevad kunstnikust Peter Paul Rubens keeles hispaania (23%), vene (13%) ja inglise (9%). Külastajad tulevad peamiselt riigist Mehhiko (16%), Prantsusmaa (8%) ja Brasiilia (6%). Kasutajad sirvivad arvutid (87%), telefonid (12%) ja seadmed (1%) abil. Külastajad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast): selliste teostega on tehtud 50% külastustest, mis moodustavad 24% kunstniku kataloogist.

10 kõige vaadeldumat Peter Paul Rubens teost

See on 10 teost kunstnikult Peter Paul Rubens, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.

  1. Massacre of the Innocents 1 Massacre of the Innocents, 1637 5400 külastust · 2,1%
  2. Ristilt mahavõtmine 2 Ristilt mahavõtmine, 1614 4100 külastust · 1,6%
  3. Viimne Kohutõmmetus 3 Viimne Kohutõmmetus, 1617 3600 külastust · 1,4%
  4. Kahvikute langus 4 Kahvikute langus, 1620 3400 külastust · 1,3%
  5. Leonijagaüt 5 Leonijagaüt, 1621 3100 külastust · 1,2%
  6. Marie de Medici saaramine Marseille'is 6 Marie de Medici saaramine Marseille'is, 1625 3000 külastust · 1,2%
  7. Hercules ilma õllega 7 Hercules ilma õllega, 1611 2800 külastust · 1,1%
  8. Igatsuse ime 8 Igatsuse ime, 1618 2500 külastust · 1,0%
  9. Dievade nõukogu 9 Dievade nõukogu, 1624 2500 külastust · 1,0%
  10. The Union of Earth and Water 10 The Union of Earth and Water, 1618 2400 külastust · 0,9%

Kui palju inimesi külastab Peter Paul Rubens lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202610010500
Jul 20263000179600
Aug 202690019000
Sept 2026700029000

Kui tihti vaadatakse Peter Paul Rubens teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Peter Paul Rubens teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Massacre of the Innocents0000000030019004001400
Leonijagaüt000000001002100100600
Hercules ilma õllega00000000013000900
Püha Augustin00000000200800200400
Leülsid Leucippuse tütardeid000000002001300100200
Igatsuse ime000000001001500500200
Marie de Medici saaramine M…0000000002200400400
Merkuur ja Argus000000001006003000
Kahel Satüüril0000000030011000300
Viimne Kohutõmmetus00000000018006001000

Milliseid seadmeid Peter Paul Rubens külastajad kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid21700087,1%
telefonid2920011,7%
seadmed29001,2%

Millistes keeles Peter Paul Rubens külastajad räägivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
hispaania260022,6%
vene150013,0%
inglise10008,7%
prantsuse10008,7%
itaalia8007,0%
portugali7006,1%
saksa6005,2%
eesti4003,5%
bulgaaria3002,6%
hollandi3002,6%

Kui palju külastusi saab Peter Paul Rubens päevas ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
teisip. 29 Sept3000
kolmap. 30 Sept1500
neljap. 1 Okt1300
reede 2 Okt3600
laup. 3 Okt2600
pühap. 4 Okt2700
esmasp. 5 Okt2600
teisip. 6 Okt4500
kolmap. 7 Okt2900
neljap. 8 Okt3100
reede 9 Okt2300
laup. 10 Okt2500
pühap. 11 Okt2100
esmasp. 12 Okt3400
teisip. 13 Okt8800
kolmap. 14 Okt2000
neljap. 15 Okt4200
reede 16 Okt2100
laup. 17 Okt3000
pühap. 18 Okt4400
esmasp. 19 Okt5500
teisip. 20 Okt (ennust)8500
kolmap. 21 Okt (ennust)3300
neljap. 22 Okt (ennust)4500
reede 23 Okt (ennust)4200
laup. 24 Okt (ennust)4200
pühap. 25 Okt (ennust)4800
esmasp. 26 Okt (ennust)6000
teisip. 27 Okt (ennust)9600
kolmap. 28 Okt (ennust)3800
neljap. 29 Okt (ennust)5000
reede 30 Okt (ennust)4700
laup. 31 Okt (ennust)4800
pühap. 1 Nov (ennust)5400
esmasp. 2 Nov (ennust)6800
teisip. 3 Nov (ennust)10500
kolmap. 4 Nov (ennust)4100
neljap. 5 Nov (ennust)5500
reede 6 Nov (ennust)5200
laup. 7 Nov (ennust)5200
pühap. 8 Nov (ennust)5900
esmasp. 9 Nov (ennust)7400

Küsimused Peter Paul Rubens kohta ArtsDot.com platvormil

Millised Peter Paul Rubens teosed on kõige populaarsemad?

Massacre of the Innocents on kõige populaarsem teos 5400 külastusega (2% kogu Peter Paul Rubens vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Peter Paul Rubens seda vaatab?

Viimase doceze kuu jooksul sai Peter Paul Rubens kokku 249100 külastust: 11000 kunstniku lehel ja 238100 üksikmult teosel lehel.

Millel seadmetel Peter Paul Rubens külastajad veebilehte sirvivad?

Enamasti arvutid (87%), telefonid (12%) ja seadmed (1%) seadmetel: 87% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.

Millistes keeles inimesed Peter Paul Rubens kohta lugedes kasutavad?

Kasutatud keeled on hispaania (23%), vene (13%) ja inglise (9%). Enamasti kasutatakse keelt hispaania, mida kasutab 23% külastajatest.

Milliseid teoseid Peter Paul Rubens külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast): 50% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 24% osa.