Peter Golfinopoulos Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1928

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Peter Golfinopoulos lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Peter Golfinopoulos

Kasutajad avavad teost Painting No. 4 rohkem kui ühtki teist Peter Golfinopoulos teost: 12 kuuga on seda vaadatud 200 korda, mis moodustab 67% kõigest vaadatud teostest. Painting No. 2 täidavad auhinarõhu. Peter Golfinopoulos kogus kokku 300 külastust, millest 200 artistileikumusel ja 100 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 100% vähem külastusi kui Aug 2026. Aug 2026 oli huipukuna 200 külastust. Üks maitsevalik eristub: Kõrge kontrast (Kontrast) saab 67% külastustest, kuigi see moodustab vaid 17% kataloogist.

Top 2: kõige enam vaadeldavad Peter Golfinopoulos teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Peter Golfinopoulos kõige tihedamini avatud 2 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Painting No. 4 1 Painting No. 4, 1975 200 külastust · 66,7%
  2. Painting No. 2 2 Painting No. 2, 1976 100 külastust · 33,3%

Kui populaarne on Peter Golfinopoulos leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 20261000
Aug 2026100100
Sept 202600

Kui palju tähelepanu saab Peter Golfinopoulos teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Peter Golfinopoulos teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Painting No. 400000000001000
Untitled000000000000
Painting 14000000000000
Painting 2000000000000
Painting No. 2000000000000
Number 4000000000000

Milles keeles Peter Golfinopoulos on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kuidas välja näevad Peter Golfinopoulos päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
esmasp. 21 Sept0
teisip. 22 Sept0
kolmap. 23 Sept0
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt (ennust)0
teisip. 13 Okt (ennust)0
kolmap. 14 Okt (ennust)0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0

Peter Golfinopoulos: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Peter Golfinopoulos?

See on Painting No. 4: 200 külastust, mis moodustab 67% Peter Golfinopoulos vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 2.

Kui palju külastusi Peter Golfinopoulos saab?

300 viimase zwölf kuu jooksul, millest 200 kunstniku lehel ja 100 üksikteosel.

Kas on olemas Peter Golfinopoulos teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Kõrge kontrast (Kontrast): 67% külastustest kogu kataloogi 17% kohta.