Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Pavlo Makov lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Pavlo Makov: numbrid mõnel readal
Itinerario 13 on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 300 külastust, mis moodustab 12% kogu Pavlo Makov vaatamistest. Järgnevad Tablecloth with Sunflower ja S.M. Garden. Kunstniku page (artisti lehel on 300 külastust) ja teoste (teostel on 2300 külastust) koguarv on kokku 2600. Parim kuu: Jul 2026 (2400 külastust). Külastajad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast) – seda on 69% külastustest, võrreldes 52% katalogi osaga.
Pavlo Makov: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Pavlo Makov.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 külastust · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 külastust · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 külastust · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 külastust · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 külastust · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 külastust · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 külastust · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 külastust · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 külastust · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 külastust · 3,8%
Millal külastavad inimesed Pavlo Makov lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 2200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
Millal Pavlo Makov teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Pavlo Makov külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 6,0% | 3,9% |
| Kerge luminants | 16,0% | 26,9% |
| Valgusrikas tasakaal | 38,0% | 38,5% |
| Valgusrikas | 40,0% | 30,8% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 90,0% | 96,2% |
| Kerge värvitoon | 0,0% | 3,9% |
| Tasakaalustatud pehme | 0,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 6,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 4,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 77,1% | 87,5% |
| Maapõhine | 10,4% | 12,5% |
| Tume | 6,2% | 0,0% |
| Monokroomne | 2,1% | 0,0% |
| Looduslikud toonid | 2,1% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 2,1% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 88,0% | 96,2% |
| Tasakaalustatud | 2,0% | 3,9% |
| Eerem ja ergas | 10,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 2,0% | 0,0% |
| Õrna | 22,0% | 15,4% |
| Tasakaalustatud | 4,0% | 0,0% |
| Erilugus | 20,0% | 15,4% |
| Kõrge kontrast | 52,0% | 69,2% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 14,0% | 7,7% |
| Õrnalt segatud palett | 8,0% | 15,4% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,0% | 7,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 36,0% | 30,8% |
| Ühtne palett | 36,0% | 38,5% |
Millised on Pavlo Makov kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Pavlo Makov publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| soome | 100 | 100,0% |
Kuidas on Pavlo Makov päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 100 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 100 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Pavlo Makov kohta küsivad
Millised Pavlo Makov teosed inimesed kõige rohkem avavad?
- Esmalt Itinerario 13, 300 külastusega või 12% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Pavlo Makov publik ArtsDot.com platvormil?
- 2600 külastust ka twelve kuus: 300 kunstniku lehel ja 2300 teostega.
Millised Pavlo Makov teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
- Tunnisteid Kõrge kontrast (Kontrast) sisaldavad teosed moodustavad 69% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 52%.