Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Niki De Saint Phalle lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Niki De Saint Phalle lühidalt
Viimadsete douze kuu jooksul oli Niki De Saint Phalle teos Nana kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 1500 vaatlemist, mis moodustab 27% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Volleyball ja Tarot card game\n\nTarot cards with box. Kokku oli Niki De Saint Phalle lehel 6700 külastust: 2200 kunstniku profiilile ja 4500 üksikmult teostele. Huvitus on veerlõdu jahenenud: külastuste arv langes 21% väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 4000. Inimesed loevad kunstnikust Niki De Saint Phalle keeles prantsuse (88%), saksa (5%) ja ungari (5%). Külastajad tulevad peamiselt riigist Prantsusmaa (97%) ja Hispaania (3%). Kasutajad sirvivad arvutid (57%), telefonid (42%) ja seadmed (1%) abil. Külastajad eelistavad Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia): selliste teostega on tehtud 36% külastustest, mis moodustavad 8% kunstniku kataloogist.
10 kõige vaadeldumat Niki De Saint Phalle teost
See on 10 teost kunstnikult Niki De Saint Phalle, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.
-
1
Nana
1500 külastust · 26,8%
-
2
Volleyball
500 külastust · 8,9%
-
3
Tarot card game\n\nTarot cards with box, 2002
400 külastust · 7,1%
-
4
Self portrait
300 külastust · 5,4%
-
5
Unknown
300 külastust · 5,4%
-
6
Autel Noir et Blanc
300 külastust · 5,4%
-
7
Les trois graces
200 külastust · 3,6%
-
8
Untitled
200 külastust · 3,6%
-
9
Nana vase
200 külastust · 3,6%
-
10
L'ange vase
200 külastust · 3,6%
Kui palju inimesi külastab Niki De Saint Phalle lehte kuutas?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 3100 |
| Aug 2026 | 400 | 1000 |
| Sept 2026 | 800 | 300 |
Kui tihti vaadatakse Niki De Saint Phalle teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Niki De Saint Phalle külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 2,8% | 8,9% |
| Pehme varjund | 0,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 11,1% | 7,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 27,8% | 16,1% |
| Valgusrikas | 58,3% | 67,9% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 41,7% | 60,7% |
| Kerge värvitoon | 36,1% | 17,9% |
| Tasakaalustatud pehme | 16,7% | 7,1% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 5,6% | 14,3% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 64,7% | 43,6% |
| Pastelltoonid | 29,4% | 41,8% |
| Tume | 5,9% | 14,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 27,8% | 25,0% |
| Tasakaalustatud | 61,1% | 55,4% |
| Eerem ja ergas | 11,1% | 19,6% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 5,6% | 16,1% |
| Õrna | 8,3% | 3,6% |
| Tasakaalustatud | 5,6% | 30,4% |
| Erilugus | 11,1% | 12,5% |
| Kõrge kontrast | 69,4% | 37,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 55,6% | 44,6% |
| Õrnalt segatud palett | 25,0% | 12,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 2,8% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 8,3% | 35,7% |
| Ühtne palett | 8,3% | 7,1% |
Millised Niki De Saint Phalle teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tarot card game\n\nTarot ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 |
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Volleyball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 |
| Unknown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The three graces (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pirodáctilo sobre New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Les trois graces | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Milliseid seadmeid Niki De Saint Phalle külastajad kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3800 | 56,7% |
| telefonid | 2800 | 41,8% |
| seadmed | 100 | 1,5% |
Millistes keeles Niki De Saint Phalle külastajad räägivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 3500 | 87,5% |
| saksa | 200 | 5,0% |
| ungari | 200 | 5,0% |
| hispaania | 100 | 2,5% |
Kui palju külastusi saab Niki De Saint Phalle päevas ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 100 |
| reede 25 Sept | 100 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 200 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 200 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 200 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 300 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 200 |
| teisip. 6 Okt | 300 |
| kolmap. 7 Okt | 100 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 400 |
| laup. 10 Okt | 300 |
| pühap. 11 Okt | 200 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 2100 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 300 |
| reede 16 Okt (ennust) | 400 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 500 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 300 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 400 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 1900 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 400 |
| reede 23 Okt (ennust) | 500 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 600 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 400 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 500 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 2300 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 500 |
| reede 30 Okt (ennust) | 600 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 700 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 500 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 600 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 2700 |
Küsimused Niki De Saint Phalle kohta ArtsDot.com platvormil
Millised Niki De Saint Phalle teosed on kõige populaarsemad?
- Nana on kõige populaarsem teos 1500 külastusega (27% kogu Niki De Saint Phalle vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Niki De Saint Phalle seda vaatab?
- Viimase doceze kuu jooksul sai Niki De Saint Phalle kokku 6700 külastust: 2200 kunstniku lehel ja 4500 üksikmult teosel lehel.
Millel seadmetel Niki De Saint Phalle külastajad veebilehte sirvivad?
- Enamasti arvutid (57%), telefonid (42%) ja seadmed (1%) seadmetel: 57% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.
Millistes keeles inimesed Niki De Saint Phalle kohta lugedes kasutavad?
- Kasutatud keeled on prantsuse (88%), saksa (5%) ja ungari (5%). Enamasti kasutatakse keelt prantsuse, mida kasutab 88% külastajatest.
Milliseid teoseid Niki De Saint Phalle külastajad eelistavad?
- Nad eelistavad Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia): 36% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 8% osa.