Nicolas Poussin populaarsus ja külastajate statistika

1594 – 1665

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Nicolas Poussin lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Nicolas Poussin lühidalt

Viimadsete douze kuu jooksul oli Nicolas Poussin teos Arkaadia karjakond (Et in Arcadia Ego) - kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 25400 vaatlemist, mis moodustab 15% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad The Agony in the Garden ja Et in Arcadia Ego. Kokku oli Nicolas Poussin lehel 181100 külastust: 22200 kunstniku profiilile ja 158900 üksikmult teostele. Huvitus on veerlõdu jahenenud: külastuste arv langes 20% väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 123300. Inimesed loevad kunstnikust Nicolas Poussin keeles inglise (28%), gruusia (13%) ja saksa (9%). Külastajad tulevad peamiselt riigist Brasiilia (15%), Saksamaa (10%) ja Gruusia (10%). Kasutajad sirvivad arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (3%) abil. Külastajad eelistavad Kerge värvitoon (Värvitoit): selliste teostega on tehtud 46% külastustest, mis moodustavad 22% kunstniku kataloogist.

10 kõige vaadeldumat Nicolas Poussin teost

See on 10 teost kunstnikult Nicolas Poussin, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.

  1. Arkaadia karjakond (Et in Arcadia Ego) - 1 Arkaadia karjakond (Et in Arcadia Ego) -, 1638 25400 külastust · 15,0%
  2. The Agony in the Garden 2 The Agony in the Garden, 1626 4000 külastust · 2,4%
  3. Et in Arcadia Ego 3 Et in Arcadia Ego, 1637 3900 külastust · 2,3%
  4. Explore Nicolas Poussin’s dramatic 'Rape of the Sabine Women.' A Baroque masterpiece featuring intense emotion & classical beauty. High-quality reproduction available.

The Rape of the Sabine Women

artworks_database

/en/art/nicolas-poussin-the-rape-of-t 4 Explore Nicolas Poussin’s dramatic 'Rape of the Sabine Women.' A Baroque masterpiece featuring intense emotion & classical beauty. High-quality reproduction available. The Rape of the Sabine Women artworks_database /en/art/nicolas-poussin-the-rape-of-t, 1637 3100 külastust · 1,8%
  5. Eko ja Narsiss 5 Eko ja Narsiss, 1628 2800 külastust · 1,7%
  6. The Death of Germanicus 6 The Death of Germanicus, 1627 2400 külastust · 1,4%
  7. Bacchus triumf 7 Bacchus triumf, 1636 2300 külastust · 1,4%
  8. Rooma tee 8 Rooma tee, 1648 2200 külastust · 1,3%
  9. "The Poet's Inspiration" – Ülestöövõtte Poet ("The Poet’s Inspiration") 9 "The Poet's Inspiration" – Ülestöövõtte Poet ("The Poet’s Inspiration"), 1630 2100 külastust · 1,2%
  10. Sabiinide naiste murdmine 10 Sabiinide naiste murdmine, 1634 1900 külastust · 1,1%

Kui palju inimesi külastab Nicolas Poussin lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20263005400
Jul 20267000116300
Aug 2026570023200
Sept 2026920014000

Kui tihti vaadatakse Nicolas Poussin teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Nicolas Poussin teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Explore Nicolas Poussin’s d…0000000002500200400
Rooma tee000000001001500400200
"The Poet's Inspiration" –…0000000001200200500
Kuldkarbi Iseülitu0000000001300200200
Püha Cecilia000000000700100300
Landscape with Polyphemus00000000011000100
Et in Arcadia Ego0000000006001800900
Selene and Endymion0000000002000100
Selene ja Endümion00000000040000
Eko ja Narsiss000000001001700400500

Milliseid seadmeid Nicolas Poussin külastajad kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid13290073,4%
telefonid4250023,5%
seadmed57003,1%

Millistes keeles Nicolas Poussin külastajad räägivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise260028,3%
gruusia120013,0%
saksa8008,7%
hispaania8008,7%
vene8008,7%
portugali5005,4%
poola4004,3%
itaalia3003,3%
korea3003,3%
hollandi3003,3%

Kui palju külastusi saab Nicolas Poussin päevas ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
teisip. 29 Sept1500
kolmap. 30 Sept1000
neljap. 1 Okt1900
reede 2 Okt900
laup. 3 Okt1300
pühap. 4 Okt1200
esmasp. 5 Okt800
teisip. 6 Okt2500
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt1100
laup. 10 Okt1600
pühap. 11 Okt1800
esmasp. 12 Okt3500
teisip. 13 Okt1300
kolmap. 14 Okt2300
neljap. 15 Okt1200
reede 16 Okt1600
laup. 17 Okt3100
pühap. 18 Okt1600
esmasp. 19 Okt3100
teisip. 20 Okt (ennust)2500
kolmap. 21 Okt (ennust)2100
neljap. 22 Okt (ennust)2000
reede 23 Okt (ennust)1700
laup. 24 Okt (ennust)2800
pühap. 25 Okt (ennust)2100
esmasp. 26 Okt (ennust)3400
teisip. 27 Okt (ennust)2800
kolmap. 28 Okt (ennust)2400
neljap. 29 Okt (ennust)2200
reede 30 Okt (ennust)1900
laup. 31 Okt (ennust)3100
pühap. 1 Nov (ennust)2400
esmasp. 2 Nov (ennust)3800
teisip. 3 Nov (ennust)3000
kolmap. 4 Nov (ennust)2600
neljap. 5 Nov (ennust)2400
reede 6 Nov (ennust)2000
laup. 7 Nov (ennust)3400
pühap. 8 Nov (ennust)2600
esmasp. 9 Nov (ennust)4200

Küsimused Nicolas Poussin kohta ArtsDot.com platvormil

Millised Nicolas Poussin teosed on kõige populaarsemad?

Arkaadia karjakond (Et in Arcadia Ego) - on kõige populaarsem teos 25400 külastusega (15% kogu Nicolas Poussin vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Nicolas Poussin seda vaatab?

Viimase doceze kuu jooksul sai Nicolas Poussin kokku 181100 külastust: 22200 kunstniku lehel ja 158900 üksikmult teosel lehel.

Millel seadmetel Nicolas Poussin külastajad veebilehte sirvivad?

Enamasti arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (3%) seadmetel: 73% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.

Millistes keeles inimesed Nicolas Poussin kohta lugedes kasutavad?

Kasutatud keeled on inglise (28%), gruusia (13%) ja saksa (9%). Enamasti kasutatakse keelt inglise, mida kasutab 28% külastajatest.

Milliseid teoseid Nicolas Poussin külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Kerge värvitoon (Värvitoit): 46% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 22% osa.