Nicolas Lancret Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1689 – 1743

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Nicolas Lancret lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Nicolas Lancret: numbrid mõnel readal

Spring on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 1100 külastust, mis moodustab 10% kogu Nicolas Lancret vaatamistest. Järgnevad Lady and Gentleman with two Girls and a Servant ja L'Innocence. Kunstniku page (artisti lehel on 1700 külastust) ja teoste (teostel on 10900 külastust) koguarv on kokku 12600. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 oli 57% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (8600 külastust). Seadme järg: arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%). Külastajad eelistavad Maapõhine (Väripalett) – seda on 89% külastustest, võrreldes 54% katalogi osaga.

Nicolas Lancret: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Nicolas Lancret.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1100 külastust · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 külastust · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 külastust · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 külastust · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 külastust · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 külastust · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 külastust · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 külastust · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 külastust · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 külastust · 2,7%

Millal külastavad inimesed Nicolas Lancret lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007900
Aug 20262001200
Sept 20266001600

Millal Nicolas Lancret teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Nicolas Lancret kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring000000000110000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Millised on Nicolas Lancret sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid1030081,7%
telefonid180014,3%
seadmed5004,0%

Millistes keeles Nicolas Lancret publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
Chinese70077,8%
inglise20022,2%

Kuidas on Nicolas Lancret päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept200
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt100
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt400
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt (ennust)100
pühap. 18 Okt (ennust)100
esmasp. 19 Okt (ennust)200
teisip. 20 Okt (ennust)400
kolmap. 21 Okt (ennust)400
neljap. 22 Okt (ennust)400
reede 23 Okt (ennust)400
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)500
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)400
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)200
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)600
kolmap. 4 Nov (ennust)500
neljap. 5 Nov (ennust)600
reede 6 Nov (ennust)500

Mida inimesed Nicolas Lancret kohta küsivad

Millised Nicolas Lancret teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt Spring, 1100 külastusega või 10% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Nicolas Lancret publik ArtsDot.com platvormil?

12600 külastust ka twelve kuus: 1700 kunstniku lehel ja 10900 teostega.

Millised seadmed toovad Nicolas Lancret vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 82% külastustest.

Millised Nicolas Lancret teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Maapõhine (Väripalett) sisaldavad teosed moodustavad 89% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 54%.