Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Nicolas de Staël lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Nicolas de Staël lühidalt
Viimadsete douze kuu jooksul oli Nicolas de Staël teos Honfleur kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 700 vaatlemist, mis moodustab 39% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Composition ja Landschaft. Kokku oli Nicolas de Staël lehel 2300 külastust: 600 kunstniku profiilile ja 1700 üksikmult teostele. Huvitus on veerlõdu jahenenud: külastuste arv langes 67% väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 1000. Külastajad eelistavad Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): selliste teostega on tehtud 89% külastustest, mis moodustavad 32% kunstniku kataloogist.
4 kõige vaadeldumat Nicolas de Staël teost
See on 4 teost kunstnikult Nicolas de Staël, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.
Kui palju inimesi külastab Nicolas de Staël lehte kuutas?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sept 2026 | 100 | 200 |
Kui tihti vaadatakse Nicolas de Staël teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Nicolas de Staël külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 10,5% | 11,1% |
| Pehme varjund | 26,3% | 33,3% |
| Kerge luminants | 31,6% | 16,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 10,5% | 0,0% |
| Valgusrikas | 21,1% | 38,9% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 68,4% | 11,1% |
| Kerge värvitoon | 10,5% | 38,9% |
| Tasakaalustatud pehme | 21,1% | 50,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 42,9% | 56,2% |
| Neutraalsed toonid | 42,9% | 43,8% |
| Tume | 7,1% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 7,1% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 68,4% | 11,1% |
| Tasakaalustatud | 21,1% | 72,2% |
| Eerem ja ergas | 10,5% | 16,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 26,3% | 38,9% |
| Õrna | 10,5% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 15,8% | 11,1% |
| Erilugus | 21,1% | 33,3% |
| Kõrge kontrast | 26,3% | 16,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,5% | 11,1% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 31,6% | 88,9% |
| Värvide tugev ühtsus | 31,6% | 0,0% |
| Ühtne palett | 26,3% | 0,0% |
Millised Nicolas de Staël teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Nocturne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port in Sicily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Musicians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fugue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Parc de Sceaux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Collage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
Millistes keeles Nicolas de Staël külastajad räägivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 100 | 50,0% |
| itaalia | 100 | 50,0% |
Kui palju külastusi saab Nicolas de Staël päevas ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Nicolas de Staël kohta ArtsDot.com platvormil
Millised Nicolas de Staël teosed on kõige populaarsemad?
- Honfleur on kõige populaarsem teos 700 külastusega (39% kogu Nicolas de Staël vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 4 kõige rohkem vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Nicolas de Staël seda vaatab?
- Viimase doceze kuu jooksul sai Nicolas de Staël kokku 2300 külastust: 600 kunstniku lehel ja 1700 üksikmult teosel lehel.
Milliseid teoseid Nicolas de Staël külastajad eelistavad?
- Nad eelistavad Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 89% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 32% osa.