Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Mel Ramos lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Mel Ramos: numbrid mõnel readal
Miss kiss on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 400 külastust, mis moodustab 10% kogu Mel Ramos vaatamistest. Järgnevad AC Delco Spark Plug Pin Up Girl Decal ja Monterey jackie. Kunstniku page (artisti lehel on 1500 külastust) ja teoste (teostel on 1800 külastust) koguarv on kokku 3300. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026 oli 800% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (2000 külastust). Seadme järg: arvutid (73%), telefonid (21%) ja seadmed (6%). Külastajad eelistavad Õrnalt segatud palett (Värviharmonia) – seda on 29% külastustest, võrreldes 14% katalogi osaga.
Mel Ramos: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Mel Ramos.
-
1
Miss kiss
400 külastust · 9,8%
-
2
AC Delco Spark Plug Pin Up Girl Decal
400 külastust · 9,8%
-
3
Monterey jackie
300 külastust · 7,3%
-
4
Davidoff - Hav A Havana IV
200 külastust · 4,9%
-
5
Hav-a-havana -1
200 külastust · 4,9%
-
6
Camilla
200 külastust · 4,9%
-
7
Haveahavana
200 külastust · 4,9%
-
8
Have a Havana - (11)
200 külastust · 4,9%
-
9
Vintage peek-a-boo portfolio
200 külastust · 4,9%
-
10
Artwork large
200 külastust · 4,9%
Millal külastavad inimesed Mel Ramos lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 700 | 200 |
Millal Mel Ramos teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Mel Ramos külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 4,0% | 9,8% |
| Kerge luminants | 14,0% | 12,2% |
| Valgusrikas tasakaal | 40,0% | 39,0% |
| Valgusrikas | 42,0% | 39,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 24,0% | 19,5% |
| Kerge värvitoon | 14,0% | 17,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 32,0% | 26,8% |
| Selge värvitoimivus | 24,0% | 19,5% |
| Eriliselt ergitatud värv | 6,0% | 17,1% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 64,4% | 51,3% |
| Maapõhine | 13,3% | 10,8% |
| Pastelltoonid | 11,1% | 8,1% |
| Tume | 8,9% | 8,1% |
| Metallik Metalli toonid | 0,0% | 10,8% |
| Eelavärviline | 0,0% | 10,8% |
| Looduslikud toonid | 2,2% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 10,0% | 9,8% |
| Tasakaalustatud | 46,0% | 43,9% |
| Eerem ja ergas | 44,0% | 46,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,0% | 17,1% |
| Õrna | 42,0% | 31,7% |
| Tasakaalustatud | 14,0% | 12,2% |
| Erilugus | 12,0% | 24,4% |
| Kõrge kontrast | 22,0% | 14,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 24,0% | 7,3% |
| Õrnalt segatud palett | 14,0% | 29,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 20,0% | 4,9% |
| Värvide tugev ühtsus | 34,0% | 46,3% |
| Ühtne palett | 8,0% | 12,2% |
Millised on Mel Ramos kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virnaburger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AC Delco Spark Plug Pin Up… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Monterey jackie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Barbiburger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lola cola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vintage peek-a-boo portfolio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lola cola -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Candy II box | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Velveeta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Miss martini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millised on Mel Ramos sihtrühma seadmed?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2400 | 72,7% |
| telefonid | 700 | 21,2% |
| seadmed | 200 | 6,1% |
Millistes keeles Mel Ramos publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 25,0% |
| hispaania | 100 | 25,0% |
| itaalia | 100 | 25,0% |
| portugali | 100 | 25,0% |
Kuidas on Mel Ramos päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 300 |
| teisip. 20 Okt | 200 |
| kolmap. 21 Okt | 100 |
| neljap. 22 Okt | 100 |
| reede 23 Okt | 100 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 100 |
| pühap. 1 Nov | 100 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 100 |
| kolmap. 4 Nov | 100 |
| neljap. 5 Nov | 100 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 100 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 100 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Mel Ramos kohta küsivad
Millised Mel Ramos teosed inimesed kõige rohkem avavad?
- Esmalt Miss kiss, 400 külastusega või 10% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Mel Ramos publik ArtsDot.com platvormil?
- 3300 külastust ka twelve kuus: 1500 kunstniku lehel ja 1800 teostega.
Millised seadmed toovad Mel Ramos vaatajaid?
- Publik pärineb arvutid (73%), telefonid (21%) ja seadmed (6%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 73% külastustest.
Millised Mel Ramos teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
- Tunnisteid Õrnalt segatud palett (Värviharmonia) sisaldavad teosed moodustavad 29% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 14%.