Matthias Grünewald Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1480 – 1528

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Matthias Grünewald lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Matthias Grünewald: numbrid mõnel readal

Kristuse Pilkatamine on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 6400 külastust, mis moodustab 18% kogu Matthias Grünewald vaatamistest. Järgnevad The Crucifixion2 ja Isenheim Altari. Kunstniku page (artisti lehel on 4500 külastust) ja teoste (teostel on 33300 külastust) koguarv on kokku 37800. Huvitavus vähenes 26% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (26000 külastust). Seadme järg: arvutid (74%), telefonid (23%) ja seadmed (3%). Külastajad eelistavad Kärguse ja sügavuse täis (Emotsionaalne toon) – seda on 43% külastustest, võrreldes 6% katalogi osaga.

Matthias Grünewald: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Matthias Grünewald.

  1. Kristuse Pilkatamine 1 Kristuse Pilkatamine, 1503 6400 külastust · 18,3%
  2. The Crucifixion2 2 The Crucifixion2 3100 külastust · 8,9%
  3. Isenheim Altari 3 Isenheim Altari, 1515 2800 külastust · 8,0%
  4. Visit of St Anthony to St Paul and Temptation of St Anthony 4 Visit of St Anthony to St Paul and Temptation of St Anthony, 1515 1500 külastust · 4,3%
  5. The Temptation of St Anthony (detail) 5 The Temptation of St Anthony (detail), 1515 900 külastust · 2,6%
  6. The Small Crucifixion 6 The Small Crucifixion, 1510 900 külastust · 2,6%
  7. The Temptation of St Anthony (detail) 7 The Temptation of St Anthony (detail), 1515 800 külastust · 2,3%
  8. Benefactoriga lindukesega 8 Benefactoriga lindukesega, 1515 700 külastust · 2,0%
  9. Concert of Angels (detail) 9 Concert of Angels (detail), 1515 700 külastust · 2,0%
  10. Crucifixion 10 Crucifixion, 1501 700 külastust · 2,0%

Millal külastavad inimesed Matthias Grünewald lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260300
Jul 2026250023500
Aug 20265006100
Sept 202615003400

Millal Matthias Grünewald teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Matthias Grünewald kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Kristuse Pilkatamine000000000250023001300
Benefactoriga lindukesega0000000006001000
The Crucifixion20000000001900700200
Kooseluss St Erasm ja St Ma…00000000030000
Isenheim Altari00000000010001500200
St Anthony (detail)00000000010000
The Temptation of St Anthon…0000000007000200
The Annunciation00000000010000
The Mocking of Christ000000000000
Calvary00000000020000

Millised on Matthias Grünewald sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid2800074,1%
telefonid860022,8%
seadmed12003,2%

Millistes keeles Matthias Grünewald publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise40019,0%
gruusia30014,3%
portugali30014,3%
taani2009,5%
hispaania2009,5%
eesti2009,5%
ungari2009,5%
soome1004,8%
vene1004,8%
rootsi1004,8%

Kuidas on Matthias Grünewald päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
laup. 26 Sept300
pühap. 27 Sept500
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept200
kolmap. 30 Sept300
neljap. 1 Okt300
reede 2 Okt200
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt500
kolmap. 7 Okt400
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt300
esmasp. 12 Okt400
teisip. 13 Okt800
kolmap. 14 Okt900
neljap. 15 Okt1100
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)900
esmasp. 19 Okt (ennust)300
teisip. 20 Okt (ennust)700
kolmap. 21 Okt (ennust)800
neljap. 22 Okt (ennust)1200
reede 23 Okt (ennust)400
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)1000
esmasp. 26 Okt (ennust)400
teisip. 27 Okt (ennust)800
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)1400
reede 30 Okt (ennust)400
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)1100
esmasp. 2 Nov (ennust)400
teisip. 3 Nov (ennust)900
kolmap. 4 Nov (ennust)1000
neljap. 5 Nov (ennust)1600
reede 6 Nov (ennust)500

Mida inimesed Matthias Grünewald kohta küsivad

Millised Matthias Grünewald teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt Kristuse Pilkatamine, 6400 külastusega või 18% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Matthias Grünewald publik ArtsDot.com platvormil?

37800 külastust ka twelve kuus: 4500 kunstniku lehel ja 33300 teostega.

Millised seadmed toovad Matthias Grünewald vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (74%), telefonid (23%) ja seadmed (3%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 74% külastustest.

Millised Matthias Grünewald teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Kärguse ja sügavuse täis (Emotsionaalne toon) sisaldavad teosed moodustavad 43% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 6%.