See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Massimo Vignelli, Vignelli Associates lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: numbrid mõnel readal
Vabadus Liberté on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 1200 külastust, mis moodustab 17% kogu Massimo Vignelli, Vignelli Associates vaatamistest. Järgnevad Knoll International\n\n[front view] ja Max 365. Kunstniku page (artisti lehel on 4500 külastust) ja teoste (teostel on 5400 külastust) koguarv on kokku 9900. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 oli 85% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (5800 külastust). Publiku peamised keeled: hispaania (41%), inglise (20%) ja vene (16%). Publiku peamised riigid: Hispaania (32%), Madagaskar (10%) ja Holland (10%). Seadme järg: arvutid (82%), telefonid (17%) ja seadmed (1%). Külastajad eelistavad Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) – seda on 52% külastustest, võrreldes 28% katalogi osaga.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Massimo Vignelli, Vignelli Associates.
Millal külastavad inimesed Massimo Vignelli, Vignelli Associates lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
200
200
Jul 2026
2000
3800
Aug 2026
400
900
Sept 2026
1900
500
Millal Massimo Vignelli, Vignelli Associates teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Massimo Vignelli, Vignelli Associates külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Modernne
31,4%
25,0%
Minimalistlik
25,7%
17,9%
Elegantne
8,6%
26,8%
Rahustav
8,6%
12,5%
Nostalgiline
14,3%
8,9%
Rahu ja sereniteit
8,6%
8,9%
Draamatiline
2,9%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
21,9%
45,3%
Reflektiivne
31,2%
22,6%
Nostalgiiline
15,6%
11,3%
Energiline
6,2%
13,2%
Rõõmustav
9,4%
3,8%
Dramatiline
3,1%
1,9%
Võimas ja autoritaarne
6,2%
0,0%
Rahu ja vaikus
3,1%
1,9%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
2,0%
1,5%
Pehme varjund
20,0%
26,1%
Kerge luminants
20,0%
29,0%
Valgusrikas tasakaal
16,0%
13,0%
Valgusrikas
42,0%
30,4%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
44,0%
39,1%
Kerge värvitoon
24,0%
5,8%
Tasakaalustatud pehme
12,0%
15,9%
Selge värvitoimivus
8,0%
11,6%
Eriliselt ergitatud värv
12,0%
27,5%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Neutraalsed toonid
47,6%
41,3%
Tume
14,3%
28,6%
Pastelltoonid
19,1%
9,5%
Maapõhine
11,9%
11,1%
Soojad toonid
0,0%
7,9%
Monokroomne
4,8%
0,0%
Lõunapea loojumine
2,4%
1,6%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
28,0%
27,5%
Tasakaalustatud
44,0%
20,3%
Eerem ja ergas
28,0%
52,2%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
28,0%
14,5%
Õrna
10,0%
29,0%
Tasakaalustatud
6,0%
1,5%
Erilugus
14,0%
8,7%
Kõrge kontrast
42,0%
46,4%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
12,0%
21,7%
Õrnalt segatud palett
4,0%
13,0%
Tasakaalustatud harmoonia
14,0%
4,3%
Värvide tugev ühtsus
30,0%
33,3%
Ühtne palett
40,0%
27,5%
Millised on Massimo Vignelli, Vignelli Associates kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Max 365
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
Heller Rainbow Dinnerware\n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Heller The Rainbow Group\n\…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll Design\n\ncover
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fort Worth Art Museum The I…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vabadus Liberté
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
400
Knoll Au Louvre\n\n[front c…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll International\n\n[fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milano\n\n[cover view, fold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rank Xerox Showroom, Milan,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Millised on Massimo Vignelli, Vignelli Associates sihtrühma seadmed?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
8100
81,8%
telefonid
1700
17,2%
seadmed
100
1,0%
Millistes keeles Massimo Vignelli, Vignelli Associates publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
Keel
Külastused
Jaga
hispaania
1800
40,9%
inglise
900
20,5%
vene
700
15,9%
prantsuse
500
11,4%
pärsia
100
2,3%
itaalia
100
2,3%
jaapani
100
2,3%
poola
100
2,3%
Chinese
100
2,3%
Kuidas on Massimo Vignelli, Vignelli Associates päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
Päev
Külastused
laup. 26 Sept
500
pühap. 27 Sept
600
esmasp. 28 Sept
100
teisip. 29 Sept
100
kolmap. 30 Sept
0
neljap. 1 Okt
100
reede 2 Okt
100
laup. 3 Okt
0
pühap. 4 Okt
0
esmasp. 5 Okt
0
teisip. 6 Okt
100
kolmap. 7 Okt
400
neljap. 8 Okt
600
reede 9 Okt
300
laup. 10 Okt
0
pühap. 11 Okt
100
esmasp. 12 Okt
900
teisip. 13 Okt
500
kolmap. 14 Okt
1400
neljap. 15 Okt
100
reede 16 Okt
100
laup. 17 Okt (ennust)
300
pühap. 18 Okt (ennust)
400
esmasp. 19 Okt (ennust)
600
teisip. 20 Okt (ennust)
400
kolmap. 21 Okt (ennust)
1100
neljap. 22 Okt (ennust)
500
reede 23 Okt (ennust)
300
laup. 24 Okt (ennust)
400
pühap. 25 Okt (ennust)
500
esmasp. 26 Okt (ennust)
700
teisip. 27 Okt (ennust)
500
kolmap. 28 Okt (ennust)
1300
neljap. 29 Okt (ennust)
600
reede 30 Okt (ennust)
400
laup. 31 Okt (ennust)
400
pühap. 1 Nov (ennust)
600
esmasp. 2 Nov (ennust)
800
teisip. 3 Nov (ennust)
600
kolmap. 4 Nov (ennust)
1500
neljap. 5 Nov (ennust)
600
reede 6 Nov (ennust)
400
Mida inimesed Massimo Vignelli, Vignelli Associates kohta küsivad
Millised Massimo Vignelli, Vignelli Associates teosed inimesed kõige rohkem avavad?
Esmalt Vabadus Liberté, 1200 külastusega või 17% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Massimo Vignelli, Vignelli Associates publik ArtsDot.com platvormil?
9900 külastust ka twelve kuus: 4500 kunstniku lehel ja 5400 teostega.
Millised seadmed toovad Massimo Vignelli, Vignelli Associates vaatajaid?
Publik pärineb arvutid (82%), telefonid (17%) ja seadmed (1%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 82% külastustest.
Millistes keeles räägib Massimo Vignelli, Vignelli Associates publik?
hispaania (41%), inglise (20%) ja vene (16%). Esimese keele, hispaania, kasutab 41% külastajatest.
Millised Massimo Vignelli, Vignelli Associates teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
Tunnisteid Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) sisaldavad teosed moodustavad 52% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 28%.