Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Marguerite Zorach lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Marguerite Zorach
Kasutajad avavad teost Tapestry Design rohkem kui ühtki teist Marguerite Zorach teost: 12 kuuga on seda vaadatud 200 korda, mis moodustab 5% kõigest vaadatud teostest. Blouse ja (Portrait of Unidentified Woman) täidavad auhinarõhu. Marguerite Zorach kogus kokku 4500 külastust, millest 500 artistileikumusel ja 4000 teostega. Jul 2026 oli huipukuna 4200 külastust. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (98%) ja telefonid (2%). Üks maitsevalik eristub: Neutraalsed toonid (Väripalett) saab 39% külastustest, kuigi see moodustab vaid 20% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Marguerite Zorach teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Marguerite Zorach kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Tapestry Design, 1968
200 külastust · 4,7%
-
2
Blouse, 1968
200 külastust · 4,7%
-
3
(Portrait of Unidentified Woman), 1923
200 külastust · 4,7%
-
4
Merry Xmas from W and M and Tessim Zorach, 1915
200 külastust · 4,7%
-
5
(Reclining Cat with Plate of Bananas)
200 külastust · 4,7%
-
6
(Female in Chair, Arms Raised)
200 külastust · 4,7%
-
7
(Two Figures)
200 külastust · 4,7%
-
8
New Hampshire Family
200 külastust · 4,7%
-
9
Scarf, 1968
100 külastust · 2,3%
-
10
William Zorach Working on a Sculpture, Mother and Child, 1931
100 külastust · 2,3%
Kui populaarne on Marguerite Zorach leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
Kui palju tähelepanu saab Marguerite Zorach teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Marguerite Zorach külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 6,0% | 14,0% |
| Pehme varjund | 4,0% | 11,6% |
| Kerge luminants | 6,0% | 4,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 8,0% | 7,0% |
| Valgusrikas | 76,0% | 62,8% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 48,0% | 44,2% |
| Kerge värvitoon | 36,0% | 30,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 14,0% | 25,6% |
| Selge värvitoimivus | 2,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 71,7% | 50,0% |
| Neutraalsed toonid | 19,6% | 38,9% |
| Maapõhine | 8,7% | 11,1% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 30,0% | 37,2% |
| Tasakaalustatud | 48,0% | 37,2% |
| Eerem ja ergas | 22,0% | 25,6% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 80,0% | 69,8% |
| Õrna | 0,0% | 4,7% |
| Tasakaalustatud | 2,0% | 0,0% |
| Erilugus | 2,0% | 7,0% |
| Kõrge kontrast | 16,0% | 18,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 4,0% | 11,6% |
| Õrnalt segatud palett | 4,0% | 4,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 4,0% | 7,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 16,0% | 11,6% |
| Ühtne palett | 72,0% | 65,1% |
Kuidas kõige populaarsemad Marguerite Zorach teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Memories of My California C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Provincetown Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mother, Child and Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ships in the Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Merry Christmas from the Zo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Souls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Two Women) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Marguerite Zorach vaadeldakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 4400 | 97,8% |
| telefonid | 100 | 2,2% |
Milles keeles Marguerite Zorach on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas välja näevad Marguerite Zorach päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 100 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
Marguerite Zorach: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Marguerite Zorach?
- See on Tapestry Design: 200 külastust, mis moodustab 5% Marguerite Zorach vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Marguerite Zorach saab?
- 4500 viimase zwölf kuu jooksul, millest 500 kunstniku lehel ja 4000 üksikteosel.
Kas inimesed vaatavad Marguerite Zorach telefonis või arvutis?
- Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (98%) ja telefonid (2%); juhtav on arvutid osaga 98%.
Kas on olemas Marguerite Zorach teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Neutraalsed toonid (Väripalett): 39% külastustest kogu kataloogi 20% kohta.