Lyonel Feininger populaarsus ja külastajate statistika

1871 – 1956

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lyonel Feininger lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lyonel Feininger lühidalt

Viimadsete douze kuu jooksul oli Lyonel Feininger teos The honeymooners kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 1100 vaatlemist, mis moodustab 13% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Jesuits III ja Gelmeroda IX. Kokku oli Lyonel Feininger lehel 12100 külastust: 4800 kunstniku profiilile ja 7300 üksikmult teostele. Huvitav on, et tähelepanu kasvab: külastused tõusid 26% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 6800. Kasutajad sirvivad arvutid (59%), telefonid (31%) ja seadmed (10%) abil. Külastajad eelistavad Rahustav (Lütlus): selliste teostega on tehtud 60% külastustest, mis moodustavad 0% kunstniku kataloogist.

10 kõige vaadeldumat Lyonel Feininger teost

See on 10 teost kunstnikult Lyonel Feininger, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1100 külastust · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 külastust · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 külastust · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 külastust · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 külastust · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 külastust · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 külastust · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 külastust · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 külastust · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 külastust · 2,4%

Kui palju inimesi külastab Lyonel Feininger lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 202621004700
Aug 20269001400
Sept 202618001100

Kui tihti vaadatakse Lyonel Feininger teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Lyonel Feininger teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Carnival in Arcueil0000000001001000
Carnival0000000000200100
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda IX0000000004000200
The honeymooners000000000400100200
Werder I000000000000
Jesuits III000000000100100200
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000
Gelmeroda, VIII0000000002000100
Architecture II (Man of Pot…000000000100100100

Milliseid seadmeid Lyonel Feininger külastajad kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid710058,7%
telefonid380031,4%
seadmed12009,9%

Millistes keeles Lyonel Feininger külastajad räägivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
saksa180072,0%
tšehhi1004,0%
inglise1004,0%
hispaania1004,0%
itaalia1004,0%
korea1004,0%
poola1004,0%
portugali1004,0%

Kui palju külastusi saab Lyonel Feininger päevas ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept100
neljap. 24 Sept400
reede 25 Sept100
laup. 26 Sept100
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept500
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt300
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt100
kolmap. 14 Okt (ennust)100
neljap. 15 Okt (ennust)600
reede 16 Okt (ennust)200
laup. 17 Okt (ennust)100
pühap. 18 Okt (ennust)700
esmasp. 19 Okt (ennust)400
teisip. 20 Okt (ennust)200
kolmap. 21 Okt (ennust)100
neljap. 22 Okt (ennust)600
reede 23 Okt (ennust)200
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)800
esmasp. 26 Okt (ennust)400
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)700
reede 30 Okt (ennust)200
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)500
teisip. 3 Nov (ennust)200

Küsimused Lyonel Feininger kohta ArtsDot.com platvormil

Millised Lyonel Feininger teosed on kõige populaarsemad?

The honeymooners on kõige populaarsem teos 1100 külastusega (13% kogu Lyonel Feininger vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Lyonel Feininger seda vaatab?

Viimase doceze kuu jooksul sai Lyonel Feininger kokku 12100 külastust: 4800 kunstniku lehel ja 7300 üksikmult teosel lehel.

Millel seadmetel Lyonel Feininger külastajad veebilehte sirvivad?

Enamasti arvutid (59%), telefonid (31%) ja seadmed (10%) seadmetel: 59% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.

Milliseid teoseid Lyonel Feininger külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Rahustav (Lütlus): 60% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 0% osa.