Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lucien Pissarro lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Lucien Pissarro
Kasutajad avavad teost View of Leintwardine rohkem kui ühtki teist Lucien Pissarro teost: 12 kuuga on seda vaadatud 300 korda, mis moodustab 14% kõigest vaadatud teostest. Effet de brouillard à Herblay ja Colchester from Sheepen Hill täidavad auhinarõhu. Lucien Pissarro kogus kokku 2400 külastust, millest 700 artistileikumusel ja 1700 teostega. Jul 2026 oli huipukuna 2000 külastust. Üks maitsevalik eristub: Valgusrikas tasakaal (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) saab 50% külastustest, kuigi see moodustab vaid 30% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Lucien Pissarro teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Lucien Pissarro kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
View of Leintwardine, 1932
300 külastust · 13,6%
-
2
Effet de brouillard à Herblay
300 külastust · 13,6%
-
3
Colchester from Sheepen Hill, 1911
200 külastust · 9,1%
-
4
Blossom, Sun and Mist, Chipperfield, Hertfordshire, 1914
100 külastust · 4,5%
-
5
Eden Valley, 1914
100 külastust · 4,5%
-
6
The Thierceville Road, Early Spring, 1893
100 külastust · 4,5%
-
7
Above the Village, Hewood, 1941
100 külastust · 4,5%
-
8
Richmond Bridge, 1935
100 külastust · 4,5%
-
9
The Cottage Garden, Fishpond, 1915
100 külastust · 4,5%
-
10
All Saints' Church, Hastings Sun and Mist, 1918
100 külastust · 4,5%
Kui populaarne on Lucien Pissarro leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 100 | 200 |
Kui palju tähelepanu saab Lucien Pissarro teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Lucien Pissarro külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 10,0% | 9,1% |
| Kerge luminants | 56,0% | 36,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 30,0% | 50,0% |
| Valgusrikas | 4,0% | 4,5% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 52,0% | 50,0% |
| Kerge värvitoon | 34,0% | 27,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 12,0% | 18,2% |
| Selge värvitoimivus | 2,0% | 4,5% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 84,2% | 82,3% |
| Maapõhine | 13,2% | 11,8% |
| Pastelltoonid | 2,6% | 5,9% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 28,0% | 22,7% |
| Tasakaalustatud | 68,0% | 72,7% |
| Eerem ja ergas | 4,0% | 4,5% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 30,0% | 27,3% |
| Õrna | 34,0% | 40,9% |
| Tasakaalustatud | 16,0% | 9,1% |
| Erilugus | 12,0% | 9,1% |
| Kõrge kontrast | 8,0% | 13,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 38,0% | 27,3% |
| Õrnalt segatud palett | 14,0% | 4,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 4,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 22,0% | 27,3% |
| Ühtne palett | 22,0% | 40,9% |
Kuidas kõige populaarsemad Lucien Pissarro teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Cottage Garden, Fishpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bookcase and Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Leintwardine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mme Camille Pissarro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hastings Mist, Sun and Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Les oliviers (Oliveraie Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crocus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Notre Dame De Constance, Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View over the Estuary, Harf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Lucien Pissarro on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| saksa | 200 | 66,7% |
| portugali | 100 | 33,3% |
Kuidas välja näevad Lucien Pissarro päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 100 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
Lucien Pissarro: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Lucien Pissarro?
- See on View of Leintwardine: 300 külastust, mis moodustab 14% Lucien Pissarro vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Lucien Pissarro saab?
- 2400 viimase zwölf kuu jooksul, millest 700 kunstniku lehel ja 1700 üksikteosel.
Kas on olemas Lucien Pissarro teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Valgusrikas tasakaal (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 50% külastustest kogu kataloogi 30% kohta.