Luca Giordano Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1634 – 1705

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Luca Giordano lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Luca Giordano

Kasutajad avavad teost The Fall of the Rebel Angels rohkem kui ühtki teist Luca Giordano teost: 12 kuuga on seda vaadatud 2000 korda, mis moodustab 6% kõigest vaadatud teostest. A Cynical Philospher ja Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne täidavad auhinarõhu. Luca Giordano kogus kokku 34400 külastust, millest 3600 artistileikumusel ja 30800 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 40% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 26800 külastust. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%). Üks maitsevalik eristub: Kõrge kontrast (Kontrast) saab 35% külastustest, kuigi see moodustab vaid 26% kataloogist.

Top 10: kõige enam vaadeldavad Luca Giordano teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Luca Giordano kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2000 külastust · 5,8%
  2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1100 külastust · 3,2%
  3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 külastust · 2,3%
  4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 külastust · 2,0%
  5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 külastust · 1,4%
  6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 külastust · 1,4%
  7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 külastust · 1,4%
  8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 külastust · 1,2%
  9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 külastust · 1,2%
  10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 külastust · 1,2%

Kui populaarne on Luca Giordano leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026500400
Jul 2026200024800
Aug 20267003500
Sept 20264002100

Kui palju tähelepanu saab Luca Giordano teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Luca Giordano teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
Death of Seneca00000000001000
Young Bacchus Sleeping00000000010000
Crucifixion of St Peter00000000030000
The Defeat of Sisera0000000000200100
LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
The Rape of Europa00000000010000
Marriage of the Virgin00000000000100

Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Luca Giordano vaadeldakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
SeadeKülastusedJaga
arvutid3040088,4%
telefonid34009,9%
seadmed6001,7%

Milles keeles Luca Giordano on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KeelKülastusedJaga
itaalia60028,6%
prantsuse40019,0%
hispaania30014,3%
inglise2009,5%
korea2009,5%
saksa1004,8%
portugali1004,8%
vene1004,8%
rootsi1004,8%

Kuidas välja näevad Luca Giordano päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept400
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept1300
esmasp. 28 Sept500
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt200
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt (ennust)500
reede 16 Okt (ennust)500
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)800
esmasp. 19 Okt (ennust)300
teisip. 20 Okt (ennust)200
kolmap. 21 Okt (ennust)200
neljap. 22 Okt (ennust)500
reede 23 Okt (ennust)500
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)800
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)900
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)200

Luca Giordano: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Luca Giordano?

See on The Fall of the Rebel Angels: 2000 külastust, mis moodustab 6% Luca Giordano vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.

Kui palju külastusi Luca Giordano saab?

34400 viimase zwölf kuu jooksul, millest 3600 kunstniku lehel ja 30800 üksikteosel.

Kas inimesed vaatavad Luca Giordano telefonis või arvutis?

Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%); juhtav on arvutid osaga 88%.

Kas on olemas Luca Giordano teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Kõrge kontrast (Kontrast): 35% külastustest kogu kataloogi 26% kohta.