Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Louis Haghe lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Louis Haghe
Kasutajad avavad teost The ghetto rohkem kui ühtki teist Louis Haghe teost: 12 kuuga on seda vaadatud 300 korda, mis moodustab 25% kõigest vaadatud teostest. Interior Of St Peter's, Rome ja Winter On The Ice täidavad auhinarõhu. Louis Haghe kogus kokku 2000 külastust, millest 800 artistileikumusel ja 1200 teostega. Jul 2026 oli huipukuna 1800 külastust. Üks maitsevalik eristub: Õrna (Kontrast) saab 75% külastustest, kuigi see moodustab vaid 45% kataloogist.
Top 8: kõige enam vaadeldavad Louis Haghe teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Louis Haghe kõige tihedamini avatud 8 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
The ghetto
300 külastust · 25,0%
-
2
Interior Of St Peter's, Rome
200 külastust · 16,7%
-
3
Winter On The Ice
200 külastust · 16,7%
-
4
The Oath Of Vargas
100 külastust · 8,3%
-
5
Confessional Church Of St. Paul
100 külastust · 8,3%
-
6
Church Of St. Sebald
100 külastust · 8,3%
-
7
Screen In The Church Of Aerscot
100 külastust · 8,3%
-
8
Well Of Quentin Matsys
100 külastust · 8,3%
Kui populaarne on Louis Haghe leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
Kui palju tähelepanu saab Louis Haghe teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Louis Haghe külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 20,7% | 50,0% |
| Pehme varjund | 34,5% | 8,3% |
| Kerge luminants | 27,6% | 16,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 17,2% | 25,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 27,6% | 50,0% |
| Kerge värvitoon | 51,7% | 25,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 13,8% | 8,3% |
| Selge värvitoimivus | 6,9% | 16,7% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 67,9% | 33,3% |
| Neutraalsed toonid | 25,0% | 44,4% |
| Tume | 7,1% | 22,2% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 37,9% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 55,2% | 33,3% |
| Eerem ja ergas | 6,9% | 16,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 44,8% | 75,0% |
| Tasakaalustatud | 10,3% | 8,3% |
| Erilugus | 24,1% | 16,7% |
| Kõrge kontrast | 20,7% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 3,5% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,9% | 8,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 31,0% | 16,7% |
| Ühtne palett | 58,6% | 75,0% |
Kuidas kõige populaarsemad Louis Haghe teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The miseries of war | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ghetto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| A Visit To The Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Oath Of Vargas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Church Of St Jacques, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Medieval Court of the G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of St Peter's, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Bell Ringers at the Ora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Convivial Meeting Of The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brewers' Corporation Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Louis Haghe on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 100,0% |
Kuidas välja näevad Louis Haghe päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
Louis Haghe: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Louis Haghe?
- See on The ghetto: 300 külastust, mis moodustab 25% Louis Haghe vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 8.
Kui palju külastusi Louis Haghe saab?
- 2000 viimase zwölf kuu jooksul, millest 800 kunstniku lehel ja 1200 üksikteosel.
Kas on olemas Louis Haghe teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Õrna (Kontrast): 75% külastustest kogu kataloogi 45% kohta.