Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lionel Maurice De Sausmarez lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lionel Maurice De Sausmarez: numbrid mõnel readal
Apples and Tomatoes on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 100 külastust, mis moodustab 14% kogu Lionel Maurice De Sausmarez vaatamistest. Järgnevad Near San Quirico, Tuscany ja Kate Reclining (recto). Kunstniku page (artisti lehel on 400 külastust) ja teoste (teostel on 600 külastust) koguarv on kokku 1000. Parim kuu: Jul 2026 (1000 külastust). Külastajad eelistavad Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) – seda on 57% külastustest, võrreldes 26% katalogi osaga.
Lionel Maurice De Sausmarez: 7 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Lionel Maurice De Sausmarez.
-
1
Apples and Tomatoes, 1950
100 külastust · 14,3%
-
2
Near San Quirico, Tuscany, 1914
100 külastust · 14,3%
-
3
Kate Reclining (recto), 1949
100 külastust · 14,3%
-
4
Gerald Carter Veale, LLD, FCA, 1950
100 külastust · 14,3%
-
5
Dead Tree (verso), 1949
100 külastust · 14,3%
-
6
The Kitchen Table
100 külastust · 14,3%
-
7
French Landscape
100 külastust · 14,3%
Millal külastavad inimesed Lionel Maurice De Sausmarez lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Millal Lionel Maurice De Sausmarez teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Lionel Maurice De Sausmarez külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 15,8% | 14,3% |
| Pehme varjund | 26,3% | 57,1% |
| Kerge luminants | 47,4% | 14,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 5,3% | 14,3% |
| Valgusrikas | 5,3% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 31,6% | 28,6% |
| Kerge värvitoon | 10,5% | 14,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 31,6% | 42,9% |
| Selge värvitoimivus | 26,3% | 14,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Tume | 46,2% | 20,0% |
| Maapõhine | 30,8% | 60,0% |
| Neutraalsed toonid | 15,4% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 7,7% | 20,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 26,3% | 28,6% |
| Tasakaalustatud | 36,8% | 57,1% |
| Eerem ja ergas | 36,8% | 14,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 5,3% | 14,3% |
| Õrna | 31,6% | 42,9% |
| Tasakaalustatud | 15,8% | 0,0% |
| Erilugus | 21,1% | 28,6% |
| Kõrge kontrast | 26,3% | 14,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 31,6% | 28,6% |
| Õrnalt segatud palett | 15,8% | 28,6% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 21,1% | 28,6% |
| Värvide tugev ühtsus | 26,3% | 14,3% |
| Ühtne palett | 5,3% | 0,0% |
Millised on Lionel Maurice De Sausmarez kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kate Reclining (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples and Tomatoes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gerald Carter Veale, LLD, F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dr John H. Nicholson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kitchen Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyril Meggitt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Kirkup (1918–2009), G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Coulon Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abstract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Lionel Maurice De Sausmarez publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Lionel Maurice De Sausmarez päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 100 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Lionel Maurice De Sausmarez kohta küsivad
Millised Lionel Maurice De Sausmarez teosed inimesed kõige rohkem avavad?
- Esmalt Apples and Tomatoes, 100 külastusega või 14% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 7 teost.
Kui suur on Lionel Maurice De Sausmarez publik ArtsDot.com platvormil?
- 1000 külastust ka twelve kuus: 400 kunstniku lehel ja 600 teostega.
Millised Lionel Maurice De Sausmarez teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
- Tunnisteid Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) sisaldavad teosed moodustavad 57% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 26%.