Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lemaire Louis Marie lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lemaire Louis Marie: numbrid mõnel readal
Soleil couchant à Villerville on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 100 külastust, mis moodustab 25% kogu Lemaire Louis Marie vaatamistest. Järgnevad Juin aux arcades ja La ferme en montagne. Kunstniku page (artisti lehel on 300 külastust) ja teoste (teostel on 400 külastust) koguarv on kokku 700. Parim kuu: Jul 2026 (600 külastust). Külastajad eelistavad Monokroomne (Värvi intensiivsus) – seda on 50% külastustest, võrreldes 29% katalogi osaga.
Lemaire Louis Marie: 4 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Lemaire Louis Marie.
Millal külastavad inimesed Lemaire Louis Marie lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Millal Lemaire Louis Marie teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Lemaire Louis Marie külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 14,3% | 25,0% |
| Pehme varjund | 28,6% | 25,0% |
| Kerge luminants | 57,1% | 50,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 42,9% | 50,0% |
| Kerge värvitoon | 42,9% | 25,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 0,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 14,3% | 25,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 28,6% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 57,1% | 25,0% |
| Eerem ja ergas | 14,3% | 25,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 14,3% | 25,0% |
| Õrna | 28,6% | 25,0% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 57,1% | 50,0% |
| Kõrge kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 14,3% | 25,0% |
| Õrnalt segatud palett | 14,3% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 71,4% | 75,0% |
| Ühtne palett | 0,0% | 0,0% |
Millised on Lemaire Louis Marie kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soleil couchant à Villervil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| L'Oise à Champagne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La ferme en montagne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Juin aux arcades | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysage du Midi (titre fact… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Un chemin bordé d'arbres (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le piqueur et ses boeufs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millistes keeles Lemaire Louis Marie publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Lemaire Louis Marie päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Lemaire Louis Marie kohta küsivad
Millised Lemaire Louis Marie teosed inimesed kõige rohkem avavad?
- Esmalt Soleil couchant à Villerville, 100 külastusega või 25% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 4 teost.
Kui suur on Lemaire Louis Marie publik ArtsDot.com platvormil?
- 700 külastust ka twelve kuus: 300 kunstniku lehel ja 400 teostega.
Millised Lemaire Louis Marie teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
- Tunnisteid Monokroomne (Värvi intensiivsus) sisaldavad teosed moodustavad 50% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 29%.