John Singleton Copley Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1738 – 1815

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John Singleton Copley lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule John Singleton Copley

Kasutajad avavad teost Watson ja Kurg rohkem kui ühtki teist John Singleton Copley teost: 12 kuuga on seda vaadatud 5400 korda, mis moodustab 17% kõigest vaadatud teostest. The Return of Neptune ja Mrs.William Eppes täidavad auhinarõhu. John Singleton Copley kogus kokku 31600 külastust, millest 2400 artistileikumusel ja 29200 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 12% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 24400 külastust. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (90%), telefonid (9%) ja seadmed (1%). Üks maitsevalik eristub: Draamatiline (Lütlus) saab 34% külastustest, kuigi see moodustab vaid 4% kataloogist.

Top 10: kõige enam vaadeldavad John Singleton Copley teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: John Singleton Copley kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Watson ja Kurg 1 Watson ja Kurg, 1778 5400 külastust · 16,9%
  2. The Return of Neptune 2 The Return of Neptune, 1754 800 külastust · 2,5%
  3. Mrs.William Eppes 3 Mrs.William Eppes, 1769 700 külastust · 2,2%
  4. Elkanah Watson 4 Elkanah Watson, 1782 600 külastust · 1,9%
  5. The Ascension 5 The Ascension, 1775 500 külastust · 1,6%
  6. Young lady with a bird and dog 6 Young lady with a bird and dog, 1767 500 külastust · 1,6%
  7. Head of a Negro 7 Head of a Negro, 1777 500 külastust · 1,6%
  8. The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham) 8 The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham), 1779 400 külastust · 1,2%
  9. Thomas Amory II 9 Thomas Amory II, 1772 400 külastust · 1,2%
  10. Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene) 10 Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene), 1764 400 külastust · 1,2%

Kui populaarne on John Singleton Copley leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100900
Jul 2026180022600
Aug 20264002900
Sept 20261002800

Kui palju tähelepanu saab John Singleton Copley teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad John Singleton Copley teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Watson ja Kurg000000000130016001700
The Colapse of the Earl of…0000000003001000
Brook Watson and the Shark0000000002000100
Lemuel Cox000000000000
John Quincy Adams00000000010000
The Return of Neptune0000000004000100
Mrs John Winthrop00000000030000
Samuel Adams00000000010000
Paul Revere00000000010000
Samuel Verplanck00000000001000

Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas John Singleton Copley vaadeldakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
SeadeKülastusedJaga
arvutid2840089,9%
telefonid29009,2%
seadmed3000,9%

Milles keeles John Singleton Copley on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KeelKülastusedJaga
hispaania40044,4%
inglise10011,1%
ungari10011,1%
itaalia10011,1%
jaapani10011,1%
vene10011,1%

Kuidas välja näevad John Singleton Copley päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept200
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt500
pühap. 4 Okt500
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt300
kolmap. 7 Okt1500
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt400
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt500
reede 16 Okt800
laup. 17 Okt500
pühap. 18 Okt200
esmasp. 19 Okt400
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt (ennust)600
neljap. 22 Okt (ennust)300
reede 23 Okt (ennust)500
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)300
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)700
neljap. 29 Okt (ennust)300
reede 30 Okt (ennust)600
laup. 31 Okt (ennust)400
pühap. 1 Nov (ennust)400
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)700
neljap. 5 Nov (ennust)300
reede 6 Nov (ennust)600
laup. 7 Nov (ennust)500
pühap. 8 Nov (ennust)400
esmasp. 9 Nov (ennust)300
teisip. 10 Nov (ennust)300

John Singleton Copley: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult John Singleton Copley?

See on Watson ja Kurg: 5400 külastust, mis moodustab 17% John Singleton Copley vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.

Kui palju külastusi John Singleton Copley saab?

31600 viimase zwölf kuu jooksul, millest 2400 kunstniku lehel ja 29200 üksikteosel.

Kas inimesed vaatavad John Singleton Copley telefonis või arvutis?

Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (90%), telefonid (9%) ja seadmed (1%); juhtav on arvutid osaga 90%.

Kas on olemas John Singleton Copley teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Draamatiline (Lütlus): 34% külastustest kogu kataloogi 4% kohta.