Joan Miró populaarsus ja külastajate statistika

1893 – 1983

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Joan Miró lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Joan Miró lühidalt

Viimadsete douze kuu jooksul oli Joan Miró teos Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 26300 vaatlemist, mis moodustab 14% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter") ja Sinine II. Kokku oli Joan Miró lehel 133600 külastust: 44300 kunstniku profiilile ja 89300 üksikmult teostele. Huvitus on veerlõdu jahenenud: külastuste arv langes 41% väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 72300. Inimesed loevad kunstnikust Joan Miró keeles inglise (26%), hispaania (13%) ja vene (8%). Külastajad tulevad peamiselt riigist Saksamaa (10%), Itaalia (9%) ja Ameerika Ühendriigid (9%). Kasutajad sirvivad arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%) abil. Külastajad eelistavad Salapärane (Emotsionaalne toon): selliste teostega on tehtud 53% külastustest, mis moodustavad 17% kunstniku kataloogist.

10 kõige vaadeldumat Joan Miró teost

See on 10 teost kunstnikult Joan Miró, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.

  1. Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega 1 Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega, 1941 26300 külastust · 14,5%
  2. Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter") 2 Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter"), 1924 14700 külastust · 8,1%
  3. Sinine II 3 Sinine II, 1961 6300 külastust · 3,5%
  4. Joan Miró

Joan Miró poolt loodud sürrealistlik meistriteos**

66 x 93 cm

Harlekini Karneval

1925 4 Joan Miró Joan Miró poolt loodud sürrealistlik meistriteos** 66 x 93 cm Harlekini Karneval 1925, 1925 6000 külastust · 3,3%
  5. The Poetess 5 The Poetess, 1940 4300 külastust · 2,4%
  6. Maalimine 6 Maalimine, 1933 4200 külastust · 2,3%
  7. Talumaja 7 Talumaja, 1922 3800 külastust · 2,1%
  8. Hollandi Interjöör I 8 Hollandi Interjöör I, 1928 3700 külastust · 2,0%
  9. Siesta 9 Siesta, 1925 3400 külastust · 1,9%
  10. Maailma sünge 10 Maailma sünge, 1925 3200 külastust · 1,8%

Kui palju inimesi külastab Joan Miró lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300300
Jul 20261160060700
Aug 20261400024100
Sept 2026184004200

Kui tihti vaadatakse Joan Miró teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Joan Miró teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Kifrats ja konstellatsiooni…00000000077005900100
Joan Miró - Kataloonia maas…000000000340029000
Talumaja000000000800300100
Elusat Nurgaga Vana Kinga P…000000000500200100
Hollandi Interjöör I00000000012001200200
Siesta00000000013000200
Sinine II00000000032009000
Maalimine00000000018000200
Seatud Naine II0000000005001000
Self-Portrait0000000004002000

Milliseid seadmeid Joan Miró külastajad kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid8780065,7%
telefonid4180031,3%
seadmed40003,0%

Millistes keeles Joan Miró külastajad räägivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise460025,8%
hispaania240013,5%
vene15008,4%
portugali11006,2%
saksa9005,1%
prantsuse9005,1%
itaalia8004,5%
rootsi8004,5%
slovaki6003,4%
Norwegian5002,8%

Kui palju külastusi saab Joan Miró päevas ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept4900
pühap. 27 Sept4100
esmasp. 28 Sept3600
teisip. 29 Sept6200
kolmap. 30 Sept2800
neljap. 1 Okt4800
reede 2 Okt5300
laup. 3 Okt4900
pühap. 4 Okt2300
esmasp. 5 Okt5200
teisip. 6 Okt6800
kolmap. 7 Okt3800
neljap. 8 Okt4100
reede 9 Okt8300
laup. 10 Okt3200
pühap. 11 Okt5800
esmasp. 12 Okt7800
teisip. 13 Okt5200
kolmap. 14 Okt8600
neljap. 15 Okt5600
reede 16 Okt4800
laup. 17 Okt (ennust)5400
pühap. 18 Okt (ennust)5100
esmasp. 19 Okt (ennust)6900
teisip. 20 Okt (ennust)7600
kolmap. 21 Okt (ennust)6300
neljap. 22 Okt (ennust)6000
reede 23 Okt (ennust)7700
laup. 24 Okt (ennust)5800
pühap. 25 Okt (ennust)5500
esmasp. 26 Okt (ennust)7400
teisip. 27 Okt (ennust)8100
kolmap. 28 Okt (ennust)6800
neljap. 29 Okt (ennust)6500
reede 30 Okt (ennust)8200
laup. 31 Okt (ennust)6200
pühap. 1 Nov (ennust)5800
esmasp. 2 Nov (ennust)7900
teisip. 3 Nov (ennust)8600
kolmap. 4 Nov (ennust)7200
neljap. 5 Nov (ennust)6900
reede 6 Nov (ennust)8700

Küsimused Joan Miró kohta ArtsDot.com platvormil

Millised Joan Miró teosed on kõige populaarsemad?

Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega on kõige populaarsem teos 26300 külastusega (14% kogu Joan Miró vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Joan Miró seda vaatab?

Viimase doceze kuu jooksul sai Joan Miró kokku 133600 külastust: 44300 kunstniku lehel ja 89300 üksikmult teosel lehel.

Millel seadmetel Joan Miró külastajad veebilehte sirvivad?

Enamasti arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%) seadmetel: 66% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.

Millistes keeles inimesed Joan Miró kohta lugedes kasutavad?

Kasutatud keeled on inglise (26%), hispaania (13%) ja vene (8%). Enamasti kasutatakse keelt inglise, mida kasutab 26% külastajatest.

Milliseid teoseid Joan Miró külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Salapärane (Emotsionaalne toon): 53% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 17% osa.