Jean-François Millet populaarsus ja külastajate statistika

1814 – 1875

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jean-François Millet lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Jean-François Millet lühidalt

Viimadsete douze kuu jooksul oli Jean-François Millet teos The Angelus kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 46000 vaatlemist, mis moodustab 26% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad The Angelus ja Kogujad. Kokku oli Jean-François Millet lehel 191300 külastust: 28100 kunstniku profiilile ja 163200 üksikmult teostele. Huvitus on veerlõdu jahenenud: külastuste arv langes 35% väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 109800. Inimesed loevad kunstnikust Jean-François Millet keeles itaalia (29%), korea (15%) ja jaapani (11%). Külastajad tulevad peamiselt riigist Itaalia (31%), Jaapan (19%) ja Lõuna-Korea (7%). Kasutajad sirvivad arvutid (49%), telefonid (45%) ja seadmed (6%) abil. Külastajad eelistavad Nostalgiline (Lütlus): selliste teostega on tehtud 45% külastustest, mis moodustavad 0% kunstniku kataloogist.

10 kõige vaadeldumat Jean-François Millet teost

See on 10 teost kunstnikult Jean-François Millet, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.

  1. The Angelus 1 The Angelus, 1859 46000 külastust · 26,4%
  2. The Angelus 2 The Angelus 27300 külastust · 15,7%
  3. Kogujad 3 Kogujad, 1857 20200 külastust · 11,6%
  4. Puhkavad Nimmesurijad 4 Puhkavad Nimmesurijad, 1853 5300 külastust · 3,0%
  5. Põlluööjalevad 5 Põlluööjalevad, 1857 3900 külastust · 2,2%
  6. Mees müüri müügiga 6 Mees müüri müügiga, 1862 2500 külastust · 1,4%
  7. Sleeping peasants (also known as Noonday Rest) 7 Sleeping peasants (also known as Noonday Rest), 1865 2500 külastust · 1,4%
  8. Woman baking bread 8 Woman baking bread, 1854 2300 külastust · 1,3%
  9. The Sower 9 The Sower, 1850 2100 külastust · 1,2%
  10. The Potato Harvest 10 The Potato Harvest 1900 külastust · 1,1%

Kui palju inimesi külastab Jean-François Millet lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261001500
Jul 20268700101100
Aug 2026770040600
Sept 20261160020000

Kui tihti vaadatakse Jean-François Millet teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Jean-François Millet teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Angelus000000001001580079002100
The Angelus00000000022400211001100
Mees müüri müügiga000000001006001001700
Puhkavad Nimmesurijad00000000022004002300
Naine õlivalguses õmleb00000000020000
Põlluööjalevad00000000005002400
Kogujad000000001001370061000
Priorat Vauvilles, Normandia0000000004000300
Talupoeg ratratel0000000005000200
Talutüdrukud oksakoguga0000000004000400

Milliseid seadmeid Jean-François Millet külastajad kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid9430049,3%
telefonid8630045,1%
seadmed107005,6%

Millistes keeles Jean-François Millet külastajad räägivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
itaalia410029,3%
korea210015,0%
jaapani160011,4%
hispaania12008,6%
inglise10007,1%
vene10007,1%
portugali7005,0%
ungari5003,6%
rootsi4002,9%
poola3002,1%

Kui palju külastusi saab Jean-François Millet päevas ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
neljap. 24 Sept1500
reede 25 Sept1200
laup. 26 Sept1300
pühap. 27 Sept1000
esmasp. 28 Sept2300
teisip. 29 Sept2100
kolmap. 30 Sept2800
neljap. 1 Okt1900
reede 2 Okt1600
laup. 3 Okt1100
pühap. 4 Okt3600
esmasp. 5 Okt1200
teisip. 6 Okt2800
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt1400
reede 9 Okt1200
laup. 10 Okt1600
pühap. 11 Okt1800
esmasp. 12 Okt1500
teisip. 13 Okt3500
kolmap. 14 Okt1400
neljap. 15 Okt (ennust)1600
reede 16 Okt (ennust)1300
laup. 17 Okt (ennust)1300
pühap. 18 Okt (ennust)2100
esmasp. 19 Okt (ennust)1600
teisip. 20 Okt (ennust)2800
kolmap. 21 Okt (ennust)1800
neljap. 22 Okt (ennust)1600
reede 23 Okt (ennust)1300
laup. 24 Okt (ennust)1300
pühap. 25 Okt (ennust)2100
esmasp. 26 Okt (ennust)1600
teisip. 27 Okt (ennust)2800
kolmap. 28 Okt (ennust)1800
neljap. 29 Okt (ennust)1600
reede 30 Okt (ennust)1300
laup. 31 Okt (ennust)1300
pühap. 1 Nov (ennust)2100
esmasp. 2 Nov (ennust)1700
teisip. 3 Nov (ennust)2800
kolmap. 4 Nov (ennust)1800

Küsimused Jean-François Millet kohta ArtsDot.com platvormil

Millised Jean-François Millet teosed on kõige populaarsemad?

The Angelus on kõige populaarsem teos 46000 külastusega (26% kogu Jean-François Millet vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Jean-François Millet seda vaatab?

Viimase doceze kuu jooksul sai Jean-François Millet kokku 191300 külastust: 28100 kunstniku lehel ja 163200 üksikmult teosel lehel.

Millel seadmetel Jean-François Millet külastajad veebilehte sirvivad?

Enamasti arvutid (49%), telefonid (45%) ja seadmed (6%) seadmetel: 49% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.

Millistes keeles inimesed Jean-François Millet kohta lugedes kasutavad?

Kasutatud keeled on itaalia (29%), korea (15%) ja jaapani (11%). Enamasti kasutatakse keelt itaalia, mida kasutab 29% külastajatest.

Milliseid teoseid Jean-François Millet külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Nostalgiline (Lütlus): 45% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 0% osa.