Jasper Johns Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1930

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jasper Johns lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Jasper Johns: numbrid mõnel readal

False Start on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 2700 külastust, mis moodustab 12% kogu Jasper Johns vaatamistest. Järgnevad Kaart ja Termomeeter. Kunstniku page (artisti lehel on 22300 külastust) ja teoste (teostel on 15300 külastust) koguarv on kokku 37600. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 oli 17% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (15500 külastust). Publiku peamised keeled: inglise (31%), hispaania (22%) ja korea (7%). Publiku peamised riigid: Ameerika Ühendriigid (22%), Jaapan (10%) ja Lõuna-Korea (10%). Seadme järg: arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%). Külastajad eelistavad Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) – seda on 84% külastustest, võrreldes 48% katalogi osaga.

Jasper Johns: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Jasper Johns.

  1. False Start 1 False Start, 1959 2700 külastust · 11,6%
  2. Kaart 2 Kaart 2600 külastust · 11,2%
  3. Termomeeter 3 Termomeeter, 1959 2400 külastust · 10,3%
  4. Number and Alphabet 4 Number and Alphabet 1800 külastust · 7,8%
  5. Flag 5 Flag 1100 külastust · 4,7%
  6. Dancers on a Plane 6 Dancers on a Plane 1100 külastust · 4,7%
  7. Target with Plaster Casts 7 Target with Plaster Casts, 1955 1000 külastust · 4,3%
  8. 0 through 9 8 0 through 9 1000 külastust · 4,3%
  9. Seadme ring, 1959 9 Seadme ring, 1959 900 külastust · 3,9%
  10. Gray alphabets 10 Gray alphabets 700 külastust · 3,0%

Millal külastavad inimesed Jasper Johns lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260400
Jul 202663009200
Aug 202669003100
Sept 202691002600

Millal Jasper Johns teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Jasper Johns kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Flag0000000003002000
False Start0000000001004001600
Termomeeter00000000200500200400
Valge Lipu0000000001002000
Nimelemata C/D nelja paneeli00000000001000
Sihtmärk000000000000
Roheline sihtmärk000000000300100100
Kaart000000000800400300
Seadme ring, 19590000000003004000
Target with Plaster Casts0000000004001000

Millised on Jasper Johns sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid2560068,1%
telefonid1080028,7%
seadmed12003,2%

Millistes keeles Jasper Johns publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise340031,2%
hispaania240022,0%
korea8007,3%
rootsi8007,3%
jaapani6005,5%
taani5004,6%
saksa5004,6%
vene5004,6%
itaalia3002,8%
portugali2001,8%

Kuidas on Jasper Johns päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
neljap. 1 Okt1400
reede 2 Okt1100
laup. 3 Okt400
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt900
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt500
reede 9 Okt600
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt400
teisip. 13 Okt400
kolmap. 14 Okt100
neljap. 15 Okt1500
reede 16 Okt400
laup. 17 Okt100
pühap. 18 Okt3100
esmasp. 19 Okt1200
teisip. 20 Okt900
kolmap. 21 Okt600
neljap. 22 Okt (ennust)1900
reede 23 Okt (ennust)1200
laup. 24 Okt (ennust)500
pühap. 25 Okt (ennust)2000
esmasp. 26 Okt (ennust)1400
teisip. 27 Okt (ennust)900
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)2100
reede 30 Okt (ennust)1300
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)2100
esmasp. 2 Nov (ennust)1500
teisip. 3 Nov (ennust)1000
kolmap. 4 Nov (ennust)1000
neljap. 5 Nov (ennust)2200
reede 6 Nov (ennust)1400
laup. 7 Nov (ennust)600
pühap. 8 Nov (ennust)2300
esmasp. 9 Nov (ennust)1600
teisip. 10 Nov (ennust)1100
kolmap. 11 Nov (ennust)1100

Mida inimesed Jasper Johns kohta küsivad

Millised Jasper Johns teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt False Start, 2700 külastusega või 12% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Jasper Johns publik ArtsDot.com platvormil?

37600 külastust ka twelve kuus: 22300 kunstniku lehel ja 15300 teostega.

Millised seadmed toovad Jasper Johns vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 68% külastustest.

Millistes keeles räägib Jasper Johns publik?

inglise (31%), hispaania (22%) ja korea (7%). Esimese keele, inglise, kasutab 31% külastajatest.

Millised Jasper Johns teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) sisaldavad teosed moodustavad 84% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 48%.