Jan Lebenstein Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1930 – 1999

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jan Lebenstein lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Jan Lebenstein

Kasutajad avavad teost Axial Figure 197 rohkem kui ühtki teist Jan Lebenstein teost: 12 kuuga on seda vaadatud 100 korda, mis moodustab 25% kõigest vaadatud teostest. Axial Figure ja Animal II täidavad auhinarõhu. Jan Lebenstein kogus kokku 500 külastust, millest 200 artistileikumusel ja 300 teostega. Jul 2026 oli huipukuna 300 külastust. Üks maitsevalik eristub: Neutraalsed toonid (Väripalett) saab 33% külastustest, kuigi see moodustab vaid 12% kataloogist.

Top 4: kõige enam vaadeldavad Jan Lebenstein teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Jan Lebenstein kõige tihedamini avatud 4 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Axial Figure 197 1 Axial Figure 197, 1963 100 külastust · 25,0%
  2. Axial Figure 2 Axial Figure, 1959 100 külastust · 25,0%
  3. Animal II 3 Animal II, 1963 100 külastust · 25,0%
  4. Axial Figure 4 Axial Figure, 1960 100 külastust · 25,0%

Kui populaarne on Jan Lebenstein leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 20260300
Aug 20261000
Sept 20261000

Kui palju tähelepanu saab Jan Lebenstein teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Jan Lebenstein teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Axial Figure 90000000000000
Axial Figure 76000000000000
Axial Figure 19700000000010000
Animal II000000000000
Axial Figure 154000000000000
Axial Figure00000000010000
Axial Figure 68000000000000
Axial Figure 38000000000000
Figure000000000000
Axial Figure00000000010000

Milles keeles Jan Lebenstein on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kuidas välja näevad Jan Lebenstein päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept0
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt (ennust)0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0

Jan Lebenstein: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Jan Lebenstein?

See on Axial Figure 197: 100 külastust, mis moodustab 25% Jan Lebenstein vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 4.

Kui palju külastusi Jan Lebenstein saab?

500 viimase zwölf kuu jooksul, millest 200 kunstniku lehel ja 300 üksikteosel.

Kas on olemas Jan Lebenstein teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Neutraalsed toonid (Väripalett): 33% külastustest kogu kataloogi 12% kohta.