James Fullarton Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1946

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi James Fullarton lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

James Fullarton: numbrid mõnel readal

Winter Landscape on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 100 külastust, mis moodustab 25% kogu James Fullarton vaatamistest. Järgnevad Self Portrait 3 ja Summer Blossom. Kunstniku page (artisti lehel on 300 külastust) ja teoste (teostel on 400 külastust) koguarv on kokku 700. Parim kuu: Jul 2026 (700 külastust). Külastajad eelistavad Õrnalt segatud palett (Värviharmonia) – seda on 75% külastustest, võrreldes 38% katalogi osaga.

James Fullarton: 4 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult James Fullarton.

  1. Winter Landscape 1 Winter Landscape 100 külastust · 25,0%
  2. Self Portrait 3 2 Self Portrait 3 100 külastust · 25,0%
  3. Summer Blossom 3 Summer Blossom 100 külastust · 25,0%
  4. Poppies and Cornflowers 4 Poppies and Cornflowers 100 külastust · 25,0%

Millal külastavad inimesed James Fullarton lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 2026300400
Aug 202600
Sept 202600

Millal James Fullarton teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on James Fullarton kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Self Portrait 2000000000000
Self Portrait 7000000000000
Self Portrait 8000000000000
Hans Meidner000000000000
Self Portrait 5000000000000
Self Portrait 4000000000000
Self Portrait 300000000010000
Self Portrait 9000000000000
Poppies and Cornflowers00000000010000
Self Portrait 6000000000000

Millistes keeles James Fullarton publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kuidas on James Fullarton päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
esmasp. 21 Sept0
teisip. 22 Sept0
kolmap. 23 Sept0
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt (ennust)0
teisip. 13 Okt (ennust)0
kolmap. 14 Okt (ennust)0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0

Mida inimesed James Fullarton kohta küsivad

Millised James Fullarton teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt Winter Landscape, 100 külastusega või 25% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 4 teost.

Kui suur on James Fullarton publik ArtsDot.com platvormil?

700 külastust ka twelve kuus: 300 kunstniku lehel ja 400 teostega.

Millised James Fullarton teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Õrnalt segatud palett (Värviharmonia) sisaldavad teosed moodustavad 75% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 38%.