Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Harry Rutherford lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Harry Rutherford
Kasutajad avavad teost Sunday Afternoon, Hyde rohkem kui ühtki teist Harry Rutherford teost: 12 kuuga on seda vaadatud 1000 korda, mis moodustab 44% kõigest vaadatud teostest. Mill Girls, Ashton, Lancashire ja The Custodian täidavad auhinarõhu. Harry Rutherford kogus kokku 1200 külastust, millest 400 artistileikumusel ja 800 teostega. Trend on kasvav: Okt 2026 oli 100% rohkem külastusi kui Sept 2026. Jul 2026 oli huipukuna 500 külastust. Üks maitsevalik eristub: Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) saab 43% külastustest, kuigi see moodustab vaid 4% kataloogist.
Top 8: kõige enam vaadeldavad Harry Rutherford teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Harry Rutherford kõige tihedamini avatud 8 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1000 külastust · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 külastust · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 külastust · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 külastust · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 külastust · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 külastust · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 külastust · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 külastust · 4,3%
Kui populaarne on Harry Rutherford leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Kui palju tähelepanu saab Harry Rutherford teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Harry Rutherford külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 3,9% | 43,5% |
| Pehme varjund | 42,3% | 21,7% |
| Kerge luminants | 34,6% | 34,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 11,5% | 0,0% |
| Valgusrikas | 7,7% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 30,8% | 30,4% |
| Kerge värvitoon | 61,5% | 69,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 7,7% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 68,4% | 100,0% |
| Neutraalsed toonid | 26,3% | 0,0% |
| Tume | 5,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 19,2% | 26,1% |
| Tasakaalustatud | 76,9% | 73,9% |
| Eerem ja ergas | 3,9% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 19,2% | 0,0% |
| Õrna | 30,8% | 69,6% |
| Tasakaalustatud | 19,2% | 4,3% |
| Erilugus | 7,7% | 17,4% |
| Kõrge kontrast | 23,1% | 8,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 11,5% | 13,0% |
| Õrnalt segatud palett | 19,2% | 17,4% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 23,1% | 21,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 42,3% | 47,8% |
| Ühtne palett | 3,9% | 0,0% |
Kuidas kõige populaarsemad Harry Rutherford teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Harry Rutherford on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas välja näevad Harry Rutherford päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 100 |
| teisip. 20 Okt | 100 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 1000 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
Harry Rutherford: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Harry Rutherford?
- See on Sunday Afternoon, Hyde: 1000 külastust, mis moodustab 44% Harry Rutherford vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 8.
Kui palju külastusi Harry Rutherford saab?
- 1200 viimase zwölf kuu jooksul, millest 400 kunstniku lehel ja 800 üksikteosel.
Kas on olemas Harry Rutherford teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 43% külastustest kogu kataloogi 4% kohta.