Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Hanmer Griffith lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Hanmer Griffith
Kasutajad avavad teost Chapel Farm and the River Wye rohkem kui ühtki teist Hanmer Griffith teost: 12 kuuga on seda vaadatud 200 korda, mis moodustab 67% kõigest vaadatud teostest. Ynyscedwyn Colliery täidavad auhinarõhu. Hanmer Griffith kogus kokku 900 külastust, millest 600 artistileikumusel ja 300 teostega. Okt 2026 oli huipukuna 400 külastust. Üks maitsevalik eristub: Erilugus (Kontrast) saab 100% külastustest, kuigi see moodustab vaid 60% kataloogist.
Top 2: kõige enam vaadeldavad Hanmer Griffith teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Hanmer Griffith kõige tihedamini avatud 2 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
Kui populaarne on Hanmer Griffith leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 100 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Kui palju tähelepanu saab Hanmer Griffith teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Hanmer Griffith külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 20,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 80,0% | 100,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 0,0% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 20,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 40,0% | 66,7% |
| Selge värvitoimivus | 40,0% | 33,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 60,0% | 66,7% |
| Eerem ja ergas | 40,0% | 33,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 40,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 60,0% | 100,0% |
| Kõrge kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 60,0% | 66,7% |
| Ühtne palett | 40,0% | 33,3% |
Kuidas kõige populaarsemad Hanmer Griffith teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chapel Farm and the River W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Monnow Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ynyscedwyn Colliery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene (possibly the M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Hanmer Griffith on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 200 | 66,7% |
| bulgaaria | 100 | 33,3% |
Kuidas välja näevad Hanmer Griffith päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 100 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
Hanmer Griffith: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Hanmer Griffith?
- See on Chapel Farm and the River Wye: 200 külastust, mis moodustab 67% Hanmer Griffith vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 2.
Kui palju külastusi Hanmer Griffith saab?
- 900 viimase zwölf kuu jooksul, millest 600 kunstniku lehel ja 300 üksikteosel.
Kas on olemas Hanmer Griffith teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Erilugus (Kontrast): 100% külastustest kogu kataloogi 60% kohta.