Gustave Caillebotte populaarsus ja külastajate statistika

1848 – 1894

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gustave Caillebotte lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Gustave Caillebotte lühidalt

Viimadsete douze kuu jooksul oli Gustave Caillebotte teos Man at the Window kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 24600 vaatlemist, mis moodustab 32% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad The Floor Scrapers ja Pariisi tänav, vihmane päev. Kokku oli Gustave Caillebotte lehel 84900 külastust: 12600 kunstniku profiilile ja 72300 üksikmult teostele. Huvitav on, et tähelepanu kasvab: külastused tõusid 40% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 48000. Inimesed loevad kunstnikust Gustave Caillebotte keeles prantsuse (25%), inglise (24%) ja itaalia (20%). Kasutajad sirvivad arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) abil. Külastajad eelistavad Nostalgiline (Lütlus): selliste teostega on tehtud 53% külastustest, mis moodustavad 0% kunstniku kataloogist.

10 kõige vaadeldumat Gustave Caillebotte teost

See on 10 teost kunstnikult Gustave Caillebotte, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.

  1. Man at the Window 1 Man at the Window, 1875 24600 külastust · 31,5%
  2. The Floor Scrapers 2 The Floor Scrapers, 1875 2300 külastust · 2,9%
  3. Pariisi tänav, vihmane päev 3 Pariisi tänav, vihmane päev, 1877 1900 külastust · 2,4%
  4. Paris Street: A Rainy Day (study) 4 Paris Street: A Rainy Day (study), 1877 1700 külastust · 2,2%
  5. Boating Party 5 Boating Party 1700 külastust · 2,2%
  6. Pari Sihtmärk,vihane Päev 6 Pari Sihtmärk,vihane Päev, 1877 1300 külastust · 1,7%
  7. Roheline Vila Trouvillal 7 Roheline Vila Trouvillal, 1884 1000 külastust · 1,3%
  8. A Balcony in Paris 8 A Balcony in Paris, 1881 1000 külastust · 1,3%
  9. The Floor Scrapers aka The Floor Strippers 9 The Floor Scrapers aka The Floor Strippers 1000 külastust · 1,3%
  10. The Yerres, Rain 10 The Yerres, Rain, 1875 900 külastust · 1,2%

Kui palju inimesi külastab Gustave Caillebotte lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20264001900
Jul 2026310044900
Aug 2026200012400
Sept 2026710013100

Kui tihti vaadatakse Gustave Caillebotte teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Gustave Caillebotte teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Man at the Window000000000730068008100
Pariisi tänav, vihmane päev000000000700700300
Roheline Vila Trouvillal000000000500300200
The Floor Scrapers00000000100400300900
Pari Sihtmärk,vihane Päev0000000005006000
A Balcony in Paris000000000500300100
Põrandaplaanijad000000000000
Interior (also known as Vie…0000000002000100
Rower in a Top Hat0000000001000400
Boating Party000000000000

Milliseid seadmeid Gustave Caillebotte külastajad kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid5760067,8%
telefonid2480029,2%
seadmed25002,9%

Millistes keeles Gustave Caillebotte külastajad räägivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
prantsuse140025,5%
inglise130023,6%
itaalia110020,0%
hollandi60010,9%
vene3005,5%
hispaania2003,6%
tšehhi1001,8%
saksa1001,8%
korea1001,8%
poola1001,8%

Kui palju külastusi saab Gustave Caillebotte päevas ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept300
pühap. 27 Sept900
esmasp. 28 Sept1600
teisip. 29 Sept1100
kolmap. 30 Sept1100
neljap. 1 Okt2000
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt500
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt600
teisip. 6 Okt700
kolmap. 7 Okt500
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt2000
laup. 10 Okt4400
pühap. 11 Okt1200
esmasp. 12 Okt2000
teisip. 13 Okt1500
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt2600
reede 16 Okt900
laup. 17 Okt (ennust)3000
pühap. 18 Okt (ennust)1800
esmasp. 19 Okt (ennust)2400
teisip. 20 Okt (ennust)1900
kolmap. 21 Okt (ennust)1200
neljap. 22 Okt (ennust)3000
reede 23 Okt (ennust)2000
laup. 24 Okt (ennust)3400
pühap. 25 Okt (ennust)2000
esmasp. 26 Okt (ennust)2800
teisip. 27 Okt (ennust)2200
kolmap. 28 Okt (ennust)1300
neljap. 29 Okt (ennust)3400
reede 30 Okt (ennust)2200
laup. 31 Okt (ennust)3700
pühap. 1 Nov (ennust)2200
esmasp. 2 Nov (ennust)3000
teisip. 3 Nov (ennust)2400
kolmap. 4 Nov (ennust)1400
neljap. 5 Nov (ennust)3700
reede 6 Nov (ennust)2400

Küsimused Gustave Caillebotte kohta ArtsDot.com platvormil

Millised Gustave Caillebotte teosed on kõige populaarsemad?

Man at the Window on kõige populaarsem teos 24600 külastusega (32% kogu Gustave Caillebotte vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Gustave Caillebotte seda vaatab?

Viimase doceze kuu jooksul sai Gustave Caillebotte kokku 84900 külastust: 12600 kunstniku lehel ja 72300 üksikmult teosel lehel.

Millel seadmetel Gustave Caillebotte külastajad veebilehte sirvivad?

Enamasti arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) seadmetel: 68% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.

Millistes keeles inimesed Gustave Caillebotte kohta lugedes kasutavad?

Kasutatud keeled on prantsuse (25%), inglise (24%) ja itaalia (20%). Enamasti kasutatakse keelt prantsuse, mida kasutab 25% külastajatest.

Milliseid teoseid Gustave Caillebotte külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Nostalgiline (Lütlus): 53% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 0% osa.