Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Grahame Sydney lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Grahame Sydney
Kasutajad avavad teost Boundary Road, Ida Valley rohkem kui ühtki teist Grahame Sydney teost: 12 kuuga on seda vaadatud 400 korda, mis moodustab 8% kõigest vaadatud teostest. Paul Aubin ja Standing Nude Ii täidavad auhinarõhu. Grahame Sydney kogus kokku 4700 külastust, millest 800 artistileikumusel ja 3900 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 60% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 4000 külastust. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (79%) ja telefonid (21%). Üks maitsevalik eristub: Monokroomne (Värvi intensiivsus) saab 55% külastustest, kuigi see moodustab vaid 34% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Grahame Sydney teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Grahame Sydney kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Boundary Road, Ida Valley
400 külastust · 8,2%
-
2
Paul Aubin
400 külastust · 8,2%
-
3
Standing Nude Ii
300 külastust · 6,1%
-
4
Robert Hogan
200 külastust · 4,1%
-
5
Albatross At Deborah Bay
200 külastust · 4,1%
-
6
Waipiata Angel
200 külastust · 4,1%
-
7
Ahuriri Saddle
200 külastust · 4,1%
-
8
Ida Valley Moon
200 külastust · 4,1%
-
9
Pig Root Pond
100 külastust · 2,0%
-
10
Killing House
100 külastust · 2,0%
Kui populaarne on Grahame Sydney leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 3300 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
Kui palju tähelepanu saab Grahame Sydney teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Grahame Sydney külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 6,0% | 10,2% |
| Pehme varjund | 14,0% | 26,5% |
| Kerge luminants | 38,0% | 36,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 30,0% | 18,4% |
| Valgusrikas | 12,0% | 8,2% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 40,0% | 57,1% |
| Kerge värvitoon | 36,0% | 16,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 22,0% | 14,3% |
| Selge värvitoimivus | 2,0% | 12,2% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 85,3% | 87,5% |
| Maapõhine | 8,8% | 4,2% |
| Monokroomne | 5,9% | 4,2% |
| Tume | 0,0% | 4,2% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 34,0% | 55,1% |
| Tasakaalustatud | 46,0% | 24,5% |
| Eerem ja ergas | 20,0% | 20,4% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,0% | 6,1% |
| Õrna | 8,0% | 6,1% |
| Tasakaalustatud | 12,0% | 16,3% |
| Erilugus | 26,0% | 22,4% |
| Kõrge kontrast | 44,0% | 49,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 24,0% | 30,6% |
| Õrnalt segatud palett | 22,0% | 12,2% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 14,0% | 10,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 24,0% | 38,8% |
| Ühtne palett | 16,0% | 8,2% |
Kuidas kõige populaarsemad Grahame Sydney teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Hogan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silent Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model In Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night At The Pensioner Flats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rozzie At Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing, Study For Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night House Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening In The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arthur Batt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memorial Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Grahame Sydney vaadeldakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3700 | 78,7% |
| telefonid | 1000 | 21,3% |
Milles keeles Grahame Sydney on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 100,0% |
Kuidas välja näevad Grahame Sydney päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 200 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 100 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 100 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
Grahame Sydney: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Grahame Sydney?
- See on Boundary Road, Ida Valley: 400 külastust, mis moodustab 8% Grahame Sydney vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Grahame Sydney saab?
- 4700 viimase zwölf kuu jooksul, millest 800 kunstniku lehel ja 3900 üksikteosel.
Kas inimesed vaatavad Grahame Sydney telefonis või arvutis?
- Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (79%) ja telefonid (21%); juhtav on arvutid osaga 79%.
Kas on olemas Grahame Sydney teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Monokroomne (Värvi intensiivsus): 55% külastustest kogu kataloogi 34% kohta.