Giuseppe Arcimboldo Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1527 – 1593

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Giuseppe Arcimboldo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Giuseppe Arcimboldo: numbrid mõnel readal

Vertumnus (Vertumno) on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 9200 külastust, mis moodustab 15% kogu Giuseppe Arcimboldo vaatamistest. Järgnevad Talvede üks ja Raamatukirjastaja. Kunstniku page (artisti lehel on 8700 külastust) ja teoste (teostel on 55500 külastust) koguarv on kokku 64200. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 oli 177% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (36500 külastust). Publiku peamised keeled: inglise (32%), itaalia (24%) ja hispaania (7%). Seadme järg: arvutid (64%), telefonid (31%) ja seadmed (5%). Külastajad eelistavad Müstiline (Lütlus) – seda on 45% külastustest, võrreldes 15% katalogi osaga.

Giuseppe Arcimboldo: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Giuseppe Arcimboldo.

  1. Vertumnus (Vertumno) 1 Vertumnus (Vertumno), 1590 9200 külastust · 15,3%
  2. Talvede üks 2 Talvede üks, 1563 4000 külastust · 6,7%
  3. Raamatukirjastaja 3 Raamatukirjastaja, 1566 3600 külastust · 6,0%
  4. Tuli 4 Tuli 2800 külastust · 4,7%
  5. Sügis 5 Sügis, 1573 2500 külastust · 4,2%
  6. Talvede süda 6 Talvede süda, 1572 2200 külastust · 3,7%
  7. Kummardatud pea ja õieline korb 7 Kummardatud pea ja õieline korb, 1590 1900 külastust · 3,2%
  8. Suve 8 Suve, 1563 1800 külastust · 3,0%
  9. Lilleline Still Life 9 Lilleline Still Life, 1591 1500 külastust · 2,5%
  10. Fire 10 Fire, 1566 1400 külastust · 2,3%

Millal külastavad inimesed Giuseppe Arcimboldo lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260900
Jul 2026290033600
Aug 202611006000
Sept 2026470015000

Millal Giuseppe Arcimboldo teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Giuseppe Arcimboldo kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Vertumnus (Vertumno)000000000360029002200
Talvede üks00000000090010001700
Talvede süda00000000070001200
Raamatukirjastaja00000000014005001000
Tuli0000000010011001001100
Sügis000000002009002001000
Kevade000000000200100600
Winter0000000005000200
Reversible Head with Basket…000000000700200300
The Four Seasons in one Head000000001001001000

Millised on Giuseppe Arcimboldo sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid4120064,2%
telefonid1980030,8%
seadmed32005,0%

Millistes keeles Giuseppe Arcimboldo publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise130031,7%
itaalia100024,4%
hispaania3007,3%
korea3007,3%
portugali3007,3%
araabia1002,4%
kreeka1002,4%
gruusia1002,4%
poola1002,4%
rumeenia1002,4%

Kuidas on Giuseppe Arcimboldo päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
reede 25 Sept600
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept900
esmasp. 28 Sept2300
teisip. 29 Sept1000
kolmap. 30 Sept800
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt800
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt800
esmasp. 5 Okt1500
teisip. 6 Okt1000
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt500
reede 9 Okt2200
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt1900
teisip. 13 Okt700
kolmap. 14 Okt1400
neljap. 15 Okt2300
reede 16 Okt (ennust)1700
laup. 17 Okt (ennust)500
pühap. 18 Okt (ennust)1300
esmasp. 19 Okt (ennust)2700
teisip. 20 Okt (ennust)1300
kolmap. 21 Okt (ennust)1600
neljap. 22 Okt (ennust)1800
reede 23 Okt (ennust)1800
laup. 24 Okt (ennust)600
pühap. 25 Okt (ennust)1400
esmasp. 26 Okt (ennust)2900
teisip. 27 Okt (ennust)1400
kolmap. 28 Okt (ennust)1800
neljap. 29 Okt (ennust)2000
reede 30 Okt (ennust)1900
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)1500
esmasp. 2 Nov (ennust)3100
teisip. 3 Nov (ennust)1500
kolmap. 4 Nov (ennust)1900
neljap. 5 Nov (ennust)2100

Mida inimesed Giuseppe Arcimboldo kohta küsivad

Millised Giuseppe Arcimboldo teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt Vertumnus (Vertumno), 9200 külastusega või 15% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Giuseppe Arcimboldo publik ArtsDot.com platvormil?

64200 külastust ka twelve kuus: 8700 kunstniku lehel ja 55500 teostega.

Millised seadmed toovad Giuseppe Arcimboldo vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (64%), telefonid (31%) ja seadmed (5%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 64% külastustest.

Millistes keeles räägib Giuseppe Arcimboldo publik?

inglise (32%), itaalia (24%) ja hispaania (7%). Esimese keele, inglise, kasutab 32% külastajatest.

Millised Giuseppe Arcimboldo teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Müstiline (Lütlus) sisaldavad teosed moodustavad 45% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 15%.