Giorgione Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1478 – 1510

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Giorgione lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Giorgione

Kasutajad avavad teost Torm rohkem kui ühtki teist Giorgione teost: 12 kuuga on seda vaadatud 21600 korda, mis moodustab 45% kõigest vaadatud teostest. Pastoraalne konsert (Fête champêtre) ja Kolm Filosoofi täidavad auhinarõhu. Giorgione kogus kokku 66700 külastust, millest 22800 artistileikumusel ja 43900 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 27% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 27400 külastust. Saiti on külastatud inglise (26%), hispaania (14%) ja portugali (10%) keeles. Publik on jagunenud Poola (13%), Ameerika Ühendriigid (11%) ja Hispaania (9%) riiki. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (51%), telefonid (46%) ja seadmed (3%). Üks maitsevalik eristub: Tasakaalustatud (Kontrast) saab 58% külastustest, kuigi see moodustab vaid 12% kataloogist.

Top 10: kõige enam vaadeldavad Giorgione teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Giorgione kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Torm 1 Torm 21600 külastust · 45,0%
  2. Pastoraalne konsert (Fête champêtre) 2 Pastoraalne konsert (Fête champêtre), 1509 3600 külastust · 7,5%
  3. Kolm Filosoofi 3 Kolm Filosoofi, 1508 2000 külastust · 4,2%
  4. Uinuv Venus 4 Uinuv Venus, 1510 1700 külastust · 3,5%
  5. Three Philosophers 5 Three Philosophers, 1509 1500 külastust · 3,1%
  6. Venere dormiente 6 Venere dormiente 1200 külastust · 2,5%
  7. Judith 7 Judith 1100 külastust · 2,3%
  8. Armor 8 Armor, 1510 1100 külastust · 2,3%
  9. Noine (“Laura”) 9 Noine (“Laura”), 1506 900 külastust · 1,9%
  10. Kuningate imetlus 10 Kuningate imetlus, 1506 800 külastust · 1,7%

Kui populaarne on Giorgione leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300500
Jul 2026670020700
Aug 2026610016200
Sept 202697006500

Kui palju tähelepanu saab Giorgione teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Giorgione teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Torm0000000006800117002300
Uinuv Venus000000001001000400200
Venere dormiente000000000400300400
Kolm Filosoofi0000000001000500300
Noine (“Laura”)000000000500200200
Three Philosophers0000000005007000
Pastoraalne konsert (Fête c…00000000013007001100
Kuningate imetlus0000000003000300
Self-portrait0000000001001000
Portrait of a Gentleman in…00000000060000

Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Giorgione vaadeldakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
SeadeKülastusedJaga
arvutid3380050,7%
telefonid3070046,0%
seadmed22003,3%

Milles keeles Giorgione on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KeelKülastusedJaga
inglise240026,1%
hispaania130014,1%
portugali9009,8%
vene8008,7%
saksa6006,5%
itaalia6006,5%
poola6006,5%
korea4004,3%
slovaki4004,3%
soome3003,3%

Kuidas välja näevad Giorgione päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt400
laup. 3 Okt800
pühap. 4 Okt500
esmasp. 5 Okt800
teisip. 6 Okt600
kolmap. 7 Okt600
neljap. 8 Okt900
reede 9 Okt600
laup. 10 Okt600
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt1100
teisip. 13 Okt500
kolmap. 14 Okt1300
neljap. 15 Okt800
reede 16 Okt300
laup. 17 Okt600
pühap. 18 Okt700
esmasp. 19 Okt2100
teisip. 20 Okt900
kolmap. 21 Okt1500
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)600
laup. 24 Okt (ennust)900
pühap. 25 Okt (ennust)1000
esmasp. 26 Okt (ennust)1800
teisip. 27 Okt (ennust)900
kolmap. 28 Okt (ennust)1500
neljap. 29 Okt (ennust)1300
reede 30 Okt (ennust)700
laup. 31 Okt (ennust)1000
pühap. 1 Nov (ennust)1200
esmasp. 2 Nov (ennust)2000
teisip. 3 Nov (ennust)1000
kolmap. 4 Nov (ennust)1700
neljap. 5 Nov (ennust)1400
reede 6 Nov (ennust)700
laup. 7 Nov (ennust)1100
pühap. 8 Nov (ennust)1300
esmasp. 9 Nov (ennust)2200
teisip. 10 Nov (ennust)1100
kolmap. 11 Nov (ennust)1900

Giorgione: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Giorgione?

See on Torm: 21600 külastust, mis moodustab 45% Giorgione vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.

Kui palju külastusi Giorgione saab?

66700 viimase zwölf kuu jooksul, millest 22800 kunstniku lehel ja 43900 üksikteosel.

Kas inimesed vaatavad Giorgione telefonis või arvutis?

Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (51%), telefonid (46%) ja seadmed (3%); juhtav on arvutid osaga 51%.

Kas inimesed loevad Giorgione kohta mitmes keeles?

Jah: inglise (26%), hispaania (14%) ja portugali (10%). Kõige enamuse moodustab inglise osalusel 26%.

Kas on olemas Giorgione teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Tasakaalustatud (Kontrast): 58% külastustest kogu kataloogi 12% kohta.