Gerrit Dou Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1613 – 1675

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gerrit Dou lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Gerrit Dou: numbrid mõnel readal

A Fisherman's Wife on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 3700 külastust, mis moodustab 23% kogu Gerrit Dou vaatamistest. Järgnevad Astronomer ja Self-Portrait. Kunstniku page (artisti lehel on 2200 külastust) ja teoste (teostel on 14600 külastust) koguarv on kokku 16800. Huvitavus vähenes 13% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (11500 külastust). Seadme järg: arvutid (65%), telefonid (31%) ja seadmed (4%). Külastajad eelistavad Elegantne (Lütlus) – seda on 24% külastustest, võrreldes 0% katalogi osaga.

Gerrit Dou: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Gerrit Dou.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3700 külastust · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 külastust · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 külastust · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 külastust · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 külastust · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 külastust · 2,5%
  7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 külastust · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 külastust · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 külastust · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 külastust · 2,5%

Millal külastavad inimesed Gerrit Dou lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202601000
Jul 2026130010200
Aug 20263002000
Sept 20266001400

Millal Gerrit Dou teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Gerrit Dou kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife00000000022001200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Millised on Gerrit Dou sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid1100065,5%
telefonid520031,0%
seadmed6003,6%

Millistes keeles Gerrit Dou publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
vene50038,5%
Chinese50038,5%
tšehhi1007,7%
itaalia1007,7%
portugali1007,7%

Kuidas on Gerrit Dou päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt200
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt600
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt100
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt100
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt (ennust)400
kolmap. 21 Okt (ennust)200
neljap. 22 Okt (ennust)200
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)200
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)400
kolmap. 4 Nov (ennust)200
neljap. 5 Nov (ennust)200
reede 6 Nov (ennust)100
laup. 7 Nov (ennust)200
pühap. 8 Nov (ennust)200
esmasp. 9 Nov (ennust)200

Mida inimesed Gerrit Dou kohta küsivad

Millised Gerrit Dou teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt A Fisherman's Wife, 3700 külastusega või 23% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Gerrit Dou publik ArtsDot.com platvormil?

16800 külastust ka twelve kuus: 2200 kunstniku lehel ja 14600 teostega.

Millised seadmed toovad Gerrit Dou vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (65%), telefonid (31%) ja seadmed (4%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 65% külastustest.

Millised Gerrit Dou teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Elegantne (Lütlus) sisaldavad teosed moodustavad 24% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 0%.