Georges Braque Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1882 – 1963

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Georges Braque lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Georges Braque: numbrid mõnel readal

Mandola on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 18000 külastust, mis moodustab 13% kogu Georges Braque vaatamistest. Järgnevad Mees kitarriga ja Fiolin ja palett. Kunstniku page (artisti lehel on 22900 külastust) ja teoste (teostel on 75600 külastust) koguarv on kokku 98500. Huvitavus vähenes 40% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (63100 külastust). Publiku peamised keeled: inglise (23%), hispaania (19%) ja prantsuse (10%). Publiku peamised riigid: Panama (10%), Prantsusmaa (8%) ja Ühendusriik (8%). Seadme järg: arvutid (74%), telefonid (24%) ja seadmed (2%). Külastajad eelistavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus) – seda on 61% külastustest, võrreldes 38% katalogi osaga.

Georges Braque: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Georges Braque.

  1. Mandola 1 Mandola, 1910 18000 külastust · 12,6%
  2. Mees kitarriga 2 Mees kitarriga, 1914 13500 külastust · 9,5%
  3. Fiolin ja palett 3 Fiolin ja palett, 1910 6800 külastust · 4,8%
  4. Majad L'estaque'is 4 Majad L'estaque'is 5700 külastust · 4,0%
  5. Naeratav naine 5 Naeratav naine, 1911 5200 külastust · 3,6%
  6. The Musician 6 The Musician, 1918 4000 külastust · 2,8%
  7. Pargi Põhjamaal 7 Pargi Põhjamaal, 1909 3000 külastust · 2,1%
  8. Lagi, Les Lecques 8 Lagi, Les Lecques, 1906 2500 külastust · 1,8%
  9. Man with a violin 9 Man with a violin, 1912 2200 külastust · 1,5%
  10. Still-life with Guitar (Still-life with Mandolin) 10 Still-life with Guitar (Still-life with Mandolin), 1912 1900 külastust · 1,3%

Millal külastavad inimesed Georges Braque lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300900
Jul 2026690056200
Aug 2026540016000
Sept 2026103002500

Millal Georges Braque teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Georges Braque kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Mandola00000000030003200100
Mees kitarriga00000000100300034000
Majad L'estaque'is00000000010001100500
Pargi Põhjamaal000000000800300100
Naeratav naine00000000011007000
Fiolin ja palett00000000014000100
The Musician00000000010003000
Duett (Le Duo)00000000002000
Lagi, Les Lecques00000000060010000
Nature Morte0000000004001000

Millised on Georges Braque sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid7250073,6%
telefonid2390024,3%
seadmed21002,1%

Millistes keeles Georges Braque publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise300023,4%
hispaania240018,8%
prantsuse130010,2%
saksa9007,0%
vene8006,2%
taani6004,7%
araabia4003,1%
itaalia4003,1%
rootsi4003,1%
tšehhi3002,3%

Kuidas on Georges Braque päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept2300
neljap. 1 Okt3000
reede 2 Okt3100
laup. 3 Okt2700
pühap. 4 Okt3400
esmasp. 5 Okt2700
teisip. 6 Okt3100
kolmap. 7 Okt4000
neljap. 8 Okt2700
reede 9 Okt2700
laup. 10 Okt2900
pühap. 11 Okt2500
esmasp. 12 Okt2700
teisip. 13 Okt6700
kolmap. 14 Okt3300
neljap. 15 Okt4400
reede 16 Okt1600
laup. 17 Okt1400
pühap. 18 Okt4100
esmasp. 19 Okt7100
teisip. 20 Okt4400
kolmap. 21 Okt (ennust)3900
neljap. 22 Okt (ennust)4100
reede 23 Okt (ennust)3000
laup. 24 Okt (ennust)2900
pühap. 25 Okt (ennust)4100
esmasp. 26 Okt (ennust)5100
teisip. 27 Okt (ennust)5800
kolmap. 28 Okt (ennust)4200
neljap. 29 Okt (ennust)4400
reede 30 Okt (ennust)3200
laup. 31 Okt (ennust)3100
pühap. 1 Nov (ennust)4400
esmasp. 2 Nov (ennust)5500
teisip. 3 Nov (ennust)6200
kolmap. 4 Nov (ennust)4500
neljap. 5 Nov (ennust)4700
reede 6 Nov (ennust)3400
laup. 7 Nov (ennust)3200
pühap. 8 Nov (ennust)4600
esmasp. 9 Nov (ennust)5800
teisip. 10 Nov (ennust)6600

Mida inimesed Georges Braque kohta küsivad

Millised Georges Braque teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt Mandola, 18000 külastusega või 13% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Georges Braque publik ArtsDot.com platvormil?

98500 külastust ka twelve kuus: 22900 kunstniku lehel ja 75600 teostega.

Millised seadmed toovad Georges Braque vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (74%), telefonid (24%) ja seadmed (2%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 74% külastustest.

Millistes keeles räägib Georges Braque publik?

inglise (23%), hispaania (19%) ja prantsuse (10%). Esimese keele, inglise, kasutab 23% külastajatest.

Millised Georges Braque teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus) sisaldavad teosed moodustavad 61% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 38%.