Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi George Hetzel lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule George Hetzel
Kasutajad avavad teost Rocky Gorge rohkem kui ühtki teist George Hetzel teost: 12 kuuga on seda vaadatud 300 korda, mis moodustab 27% kõigest vaadatud teostest. Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) ja Still Life with Watermelon, Grapes and Apples täidavad auhinarõhu. George Hetzel kogus kokku 1300 külastust, millest 500 artistileikumusel ja 800 teostega. Jul 2026 oli huipukuna 1200 külastust. Üks maitsevalik eristub: Tasakaalustatud (Kontrast) saab 36% külastustest, kuigi see moodustab vaid 12% kataloogist.
Top 9: kõige enam vaadeldavad George Hetzel teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: George Hetzel kõige tihedamini avatud 9 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Rocky Gorge, 1869
300 külastust · 27,3%
-
2
Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884
100 külastust · 9,1%
-
3
Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880
100 külastust · 9,1%
-
4
Trout Stream in the Alleghenies, 1863
100 külastust · 9,1%
-
5
Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864
100 külastust · 9,1%
-
6
View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885
100 külastust · 9,1%
-
7
Still Life with Basket of Grapes, 1850
100 külastust · 9,1%
-
8
Stream with Field and Grazing Cattle, 1870
100 külastust · 9,1%
-
9
Fishing on the Conemaugh, 1891
100 külastust · 9,1%
Kui populaarne on George Hetzel leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kui palju tähelepanu saab George Hetzel teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad George Hetzel külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 39,5% | 63,6% |
| Pehme varjund | 27,9% | 27,3% |
| Kerge luminants | 25,6% | 0,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 7,0% | 9,1% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 46,5% | 63,6% |
| Kerge värvitoon | 25,6% | 27,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 23,3% | 9,1% |
| Selge värvitoimivus | 4,7% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 80,0% | 88,9% |
| Neutraalsed toonid | 14,3% | 11,1% |
| Tume | 2,9% | 0,0% |
| Monokroomne | 2,9% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 55,8% | 63,6% |
| Tasakaalustatud | 39,5% | 36,4% |
| Eerem ja ergas | 4,7% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 7,0% | 0,0% |
| Õrna | 7,0% | 9,1% |
| Tasakaalustatud | 11,6% | 36,4% |
| Erilugus | 9,3% | 9,1% |
| Kõrge kontrast | 65,1% | 45,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 27,9% | 27,3% |
| Õrnalt segatud palett | 25,6% | 45,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 20,9% | 18,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 23,3% | 9,1% |
| Ühtne palett | 2,3% | 0,0% |
Kuidas kõige populaarsemad George Hetzel teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Basket of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm at Scalp Level | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream in the Alleghe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Trophy of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Melons, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Near Shade Run Furn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream with Field and Grazi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Mounain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles George Hetzel on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas välja näevad George Hetzel päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 300 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 100 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 200 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 300 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 100 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 400 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 200 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 400 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 200 |
George Hetzel: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult George Hetzel?
- See on Rocky Gorge: 300 külastust, mis moodustab 27% George Hetzel vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 9.
Kui palju külastusi George Hetzel saab?
- 1300 viimase zwölf kuu jooksul, millest 500 kunstniku lehel ja 800 üksikteosel.
Kas on olemas George Hetzel teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Tasakaalustatud (Kontrast): 36% külastustest kogu kataloogi 12% kohta.