Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gabriel von Max lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Gabriel von Max
Kasutajad avavad teost St. Theresa Morl rohkem kui ühtki teist Gabriel von Max teost: 12 kuuga on seda vaadatud 700 korda, mis moodustab 33% kõigest vaadatud teostest. Monkeys as Judges of Art ja Get finished Flowering täidavad auhinarõhu. Gabriel von Max kogus kokku 2900 külastust, millest 800 artistileikumusel ja 2100 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 100% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 2400 külastust. Üks maitsevalik eristub: Valgusrikas tasakaal (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) saab 38% külastustest, kuigi see moodustab vaid 9% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Gabriel von Max teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Gabriel von Max kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
St. Theresa Morl
700 külastust · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 külastust · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 külastust · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 külastust · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 külastust · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 külastust · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 külastust · 4,8%
-
8
Last Performance
100 külastust · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 külastust · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 külastust · 4,8%
Kui populaarne on Gabriel von Max leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kui palju tähelepanu saab Gabriel von Max teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Gabriel von Max külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 47,8% | 38,1% |
| Pehme varjund | 26,1% | 14,3% |
| Kerge luminants | 17,4% | 9,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 8,7% | 38,1% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 60,9% | 47,6% |
| Kerge värvitoon | 21,7% | 47,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 8,7% | 4,8% |
| Selge värvitoimivus | 8,7% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 82,6% | 61,9% |
| Neutraalsed toonid | 8,7% | 38,1% |
| Tume | 8,7% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 65,2% | 47,6% |
| Tasakaalustatud | 26,1% | 52,4% |
| Eerem ja ergas | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 4,3% | 4,8% |
| Õrna | 8,7% | 4,8% |
| Tasakaalustatud | 13,0% | 4,8% |
| Erilugus | 17,4% | 23,8% |
| Kõrge kontrast | 56,5% | 61,9% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 17,4% | 4,8% |
| Värvide tugev ühtsus | 60,9% | 71,4% |
| Ühtne palett | 21,7% | 23,8% |
Kuidas kõige populaarsemad Gabriel von Max teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey in front of a Skelet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Get finished Flowering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Katharina Emmerich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The anatomist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Token: A Christian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Last Performance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys and painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milles keeles Gabriel von Max on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 50,0% |
| hispaania | 100 | 50,0% |
Kuidas välja näevad Gabriel von Max päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 100 |
| reede 23 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 100 |
| reede 30 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Gabriel von Max: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Gabriel von Max?
- See on St. Theresa Morl: 700 külastust, mis moodustab 33% Gabriel von Max vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Gabriel von Max saab?
- 2900 viimase zwölf kuu jooksul, millest 800 kunstniku lehel ja 2100 üksikteosel.
Kas on olemas Gabriel von Max teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Valgusrikas tasakaal (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 38% külastustest kogu kataloogi 9% kohta.