Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frederick Mackenzie lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Frederick Mackenzie: numbrid mõnel readal
Winchester College Chapel on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 100 külastust, mis moodustab 9% kogu Frederick Mackenzie vaatamistest. Järgnevad Examination Room Of Merchant Taylors' School ja Effigy Of Aveline. Kunstniku page (artisti lehel on 200 külastust) ja teoste (teostel on 1000 külastust) koguarv on kokku 1200. Parim kuu: Jul 2026 (1200 külastust). Külastajad eelistavad Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) – seda on 45% külastustest, võrreldes 34% katalogi osaga.
Frederick Mackenzie: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Frederick Mackenzie.
-
1
Winchester College Chapel
100 külastust · 9,1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 külastust · 9,1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 külastust · 9,1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 külastust · 9,1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 külastust · 9,1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 külastust · 9,1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 külastust · 9,1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 külastust · 9,1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 külastust · 9,1%
-
10
The North Entrance
100 külastust · 9,1%
Millal külastavad inimesed Frederick Mackenzie lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Millal Frederick Mackenzie teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Frederick Mackenzie külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 24,0% | 9,1% |
| Pehme varjund | 34,0% | 45,5% |
| Kerge luminants | 28,0% | 27,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 12,0% | 18,2% |
| Valgusrikas | 2,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 56,0% | 63,6% |
| Kerge värvitoon | 36,0% | 36,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 8,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 58,0% | 54,5% |
| Tasakaalustatud | 42,0% | 45,5% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,0% | 0,0% |
| Õrna | 14,0% | 18,2% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 18,2% |
| Erilugus | 14,0% | 9,1% |
| Kõrge kontrast | 52,0% | 54,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 12,0% | 9,1% |
| Õrnalt segatud palett | 4,0% | 9,1% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 44,0% | 45,5% |
| Ühtne palett | 32,0% | 36,4% |
Millised on Frederick Mackenzie kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Frederick Mackenzie publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Frederick Mackenzie päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Frederick Mackenzie kohta küsivad
Millised Frederick Mackenzie teosed inimesed kõige rohkem avavad?
- Esmalt Winchester College Chapel, 100 külastusega või 9% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Frederick Mackenzie publik ArtsDot.com platvormil?
- 1200 külastust ka twelve kuus: 200 kunstniku lehel ja 1000 teostega.
Millised Frederick Mackenzie teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
- Tunnisteid Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) sisaldavad teosed moodustavad 45% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 34%.