Frederic Leighton Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1830 – 1896

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frederic Leighton lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Frederic Leighton: numbrid mõnel readal

Flaming June on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 1100 külastust, mis moodustab 6% kogu Frederic Leighton vaatamistest. Järgnevad Inglise põletav juuni Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún ja A Florentine Student. Kunstniku page (artisti lehel on 3100 külastust) ja teoste (teostel on 17500 külastust) koguarv on kokku 20600. Huvitavus vähenes 16% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026 (15500 külastust). Seadme järg: arvutid (81%), telefonid (14%) ja seadmed (5%). Külastajad eelistavad Rahustav (Emotsionaalne toon) – seda on 15% külastustest, võrreldes 0% katalogi osaga.

Frederic Leighton: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Frederic Leighton.

  1. Flaming June 1 Flaming June 1100 külastust · 5,9%
  2. Inglise põletav juuni Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún 2 Inglise põletav juuni Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún, 1895 700 külastust · 3,7%
  3. A Florentine Student 3 A Florentine Student 600 külastust · 3,2%
  4. Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain 4 Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain, 1866 500 külastust · 2,7%
  5. The Garden of the Hesperides 5 The Garden of the Hesperides 500 külastust · 2,7%
  6. Mrs Ellinor Guthrie 6 Mrs Ellinor Guthrie, 1865 500 külastust · 2,7%
  7. The Daphnephoria (Detail Right) 7 The Daphnephoria (Detail Right) 500 külastust · 2,7%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1891 400 külastust · 2,1%
  9. Jezebel and Ahab 9 Jezebel and Ahab, 1863 400 külastust · 2,1%
  10. Antigone 10 Antigone, 1882 400 külastust · 2,1%

Millal külastavad inimesed Frederic Leighton lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260500
Jul 2026170013800
Aug 20265002000
Sept 20269001200

Millal Frederic Leighton teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Frederic Leighton kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Inglise põletav juuni Españ…0000000005002000
Flaming June00000000000200
The Garden of the Hesperides0000000001002000
Mrs Ellinor Guthrie00000000050000
Flaming June00000000020000
Flaming June0000000008003000
Perseus and Andromeda0000000002002000
English Flaming June‎00000000020000
The Isle of Chios00000000010000
The Painter's Honeymoon00000000000200

Millised on Frederic Leighton sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid1670081,1%
telefonid290014,1%
seadmed10004,9%

Millistes keeles Frederic Leighton publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
itaalia20028,6%
rootsi20028,6%
kreeka10014,3%
inglise10014,3%
leedu10014,3%

Kuidas on Frederic Leighton päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt200
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt200
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt100
pühap. 18 Okt400
esmasp. 19 Okt200
teisip. 20 Okt400
kolmap. 21 Okt300
neljap. 22 Okt100
reede 23 Okt500
laup. 24 Okt500
pühap. 25 Okt400
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)500
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)500
pühap. 1 Nov (ennust)500
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)500
kolmap. 4 Nov (ennust)600
neljap. 5 Nov (ennust)200
reede 6 Nov (ennust)500
laup. 7 Nov (ennust)500
pühap. 8 Nov (ennust)600
esmasp. 9 Nov (ennust)400
teisip. 10 Nov (ennust)500
kolmap. 11 Nov (ennust)700
neljap. 12 Nov (ennust)200
reede 13 Nov (ennust)600
laup. 14 Nov (ennust)600
pühap. 15 Nov (ennust)700

Mida inimesed Frederic Leighton kohta küsivad

Millised Frederic Leighton teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt Flaming June, 1100 külastusega või 6% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Frederic Leighton publik ArtsDot.com platvormil?

20600 külastust ka twelve kuus: 3100 kunstniku lehel ja 17500 teostega.

Millised seadmed toovad Frederic Leighton vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (81%), telefonid (14%) ja seadmed (5%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 81% külastustest.

Millised Frederic Leighton teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Rahustav (Emotsionaalne toon) sisaldavad teosed moodustavad 15% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 0%.