Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Francesco Mochi lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Francesco Mochi
Kasutajad avavad teost St Martha rohkem kui ühtki teist Francesco Mochi teost: 12 kuuga on seda vaadatud 300 korda, mis moodustab 16% kõigest vaadatud teostest. Snowy landscape ja Portrait_children_landscape_hi täidavad auhinarõhu. Francesco Mochi kogus kokku 2400 külastust, millest 700 artistileikumusel ja 1700 teostega. Trend on kasvav: Sept 2026 oli 200% rohkem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 2000 külastust. Üks maitsevalik eristub: Kõrge kontrast (Kontrast) saab 79% külastustest, kuigi see moodustab vaid 65% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Francesco Mochi teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Francesco Mochi kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
St Martha, 1609
300 külastust · 15,8%
-
2
Snowy landscape
300 külastust · 15,8%
-
3
Portrait_children_landscape_hi
200 külastust · 10,5%
-
4
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 külastust · 5,3%
-
5
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 külastust · 5,3%
-
6
Equestrian Statue of Alessandro Farnese (detail), 1620
100 külastust · 5,3%
-
7
St Veronica, 1629
100 külastust · 5,3%
-
8
Virgin Annunciate, 1608
100 külastust · 5,3%
-
9
Winter landscape in the Apennines with ruined temple,
100 külastust · 5,3%
-
10
Winter landscape
100 külastust · 5,3%
Kui populaarne on Francesco Mochi leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 300 |
Kui palju tähelepanu saab Francesco Mochi teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Francesco Mochi külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 17,6% | 26,3% |
| Pehme varjund | 20,6% | 26,3% |
| Kerge luminants | 50,0% | 31,6% |
| Valgusrikas tasakaal | 5,9% | 15,8% |
| Valgusrikas | 5,9% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 82,3% | 79,0% |
| Kerge värvitoon | 14,7% | 21,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 2,9% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 79,4% | 79,0% |
| Tasakaalustatud | 20,6% | 21,1% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 5,9% | 0,0% |
| Õrna | 2,9% | 5,3% |
| Tasakaalustatud | 14,7% | 10,5% |
| Erilugus | 11,8% | 5,3% |
| Kõrge kontrast | 64,7% | 79,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 14,7% | 21,1% |
| Õrnalt segatud palett | 5,9% | 10,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 2,9% | 5,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 52,9% | 52,6% |
| Ühtne palett | 23,5% | 10,5% |
Kuidas kõige populaarsemad Francesco Mochi teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Veronica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of a Youth (Saint John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Martha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait lady dormer family… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Pas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait man aii86813 hi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Francesco Mochi on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| hispaania | 100 | 33,3% |
| jaapani | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Kuidas välja näevad Francesco Mochi päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 100 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 100 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 100 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 400 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 400 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 600 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 300 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 700 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Francesco Mochi: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Francesco Mochi?
- See on St Martha: 300 külastust, mis moodustab 16% Francesco Mochi vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Francesco Mochi saab?
- 2400 viimase zwölf kuu jooksul, millest 700 kunstniku lehel ja 1700 üksikteosel.
Kas on olemas Francesco Mochi teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Kõrge kontrast (Kontrast): 79% külastustest kogu kataloogi 65% kohta.