Fernand Léger Külastajate statistika ja enim vaadeldud teosed

1881 – 1955

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Fernand Léger lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lühiversioon kunstnikule Fernand Léger

Kasutajad avavad teost Naised metsas rohkem kui ühtki teist Fernand Léger teost: 12 kuuga on seda vaadatud 4500 korda, mis moodustab 4% kõigest vaadatud teostest. Linn ja Mehaanik täidavad auhinarõhu. Fernand Léger kogus kokku 111900 külastust, millest 19000 artistileikumusel ja 92900 teostega. Trend on kasvav: Sept 2026 oli 22% rohkem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 70300 külastust. Saiti on külastatud inglise (32%), saksa (15%) ja vene (11%) keeles. Publik on jagunenud Ameerika Ühendriigid (14%), Saksamaa (9%) ja Itaalia (9%) riiki. Külastused jaotuna seadmetele arvutid (80%), telefonid (17%) ja seadmed (3%). Üks maitsevalik eristub: Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) saab 19% külastustest, kuigi see moodustab vaid 10% kataloogist.

Top 10: kõige enam vaadeldavad Fernand Léger teosed

Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Fernand Léger kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Naised metsas 1 Naised metsas, 1910 4500 külastust · 4,4%
  2. Linn 2 Linn, 1919 3700 külastust · 3,7%
  3. Mehaanik 3 Mehaanik, 1920 3300 külastust · 3,3%
  4. Suur Paraad 4 Suur Paraad, 1954 3100 külastust · 3,1%
  5. Kolm naist tükkidega 5 Kolm naist tükkidega, 1921 2000 külastust · 2,0%
  6. Pulmad 6 Pulmad 1800 külastust · 1,8%
  7. Manufacturers 7 Manufacturers, 1950 1800 külastust · 1,8%
  8. Soldier with a pipe - - 8 Soldier with a pipe - -, 1916 1600 külastust · 1,6%
  9. Acrobats at the Circus 9 Acrobats at the Circus 1000 külastust · 1,0%
  10. The Woman in Blue 10 The Woman in Blue, 1912 800 külastust · 0,8%

Kui populaarne on Fernand Léger leht kuup-kuup?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20265004100
Jul 2026790062400
Aug 2026460012100
Sept 2026600014300

Kui palju tähelepanu saab Fernand Léger teosed kokkuvõttes?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas kõige populaarsemad Fernand Léger teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Linn00000000040012001900
Mehaanik00000000040013001100
Kolm naist tükkidega000000000400500900
Naised metsas00000000014009001800
Suur Paraad0000000001400300800
Pulmad0000000008000800
Linn (Fragment, kolmas staa…000000000000
Sild000000000000
Tühjad ehitustelged (Esimen…000000000000
Stiilione000000000000

Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Fernand Léger vaadeldakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
SeadeKülastusedJaga
arvutid8950080,0%
telefonid1910017,1%
seadmed33002,9%

Milles keeles Fernand Léger on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
KeelKülastusedJaga
inglise250031,6%
saksa120015,2%
vene90011,4%
korea80010,1%
itaalia4005,1%
hispaania3003,8%
prantsuse3003,8%
jaapani3003,8%
hollandi2002,5%
serbia2002,5%

Kuidas välja näevad Fernand Léger päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita selle graafi taga olevad numbrid
PäevKülastused
teisip. 29 Sept700
kolmap. 30 Sept1100
neljap. 1 Okt1000
reede 2 Okt1000
laup. 3 Okt1200
pühap. 4 Okt900
esmasp. 5 Okt1100
teisip. 6 Okt1300
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt1500
laup. 10 Okt1800
pühap. 11 Okt1600
esmasp. 12 Okt3500
teisip. 13 Okt1600
kolmap. 14 Okt1300
neljap. 15 Okt1400
reede 16 Okt1500
laup. 17 Okt1600
pühap. 18 Okt1400
esmasp. 19 Okt2600
teisip. 20 Okt (ennust)1600
kolmap. 21 Okt (ennust)1500
neljap. 22 Okt (ennust)1600
reede 23 Okt (ennust)1800
laup. 24 Okt (ennust)2000
pühap. 25 Okt (ennust)1700
esmasp. 26 Okt (ennust)3200
teisip. 27 Okt (ennust)1800
kolmap. 28 Okt (ennust)1700
neljap. 29 Okt (ennust)1800
reede 30 Okt (ennust)2000
laup. 31 Okt (ennust)2300
pühap. 1 Nov (ennust)1900
esmasp. 2 Nov (ennust)3500
teisip. 3 Nov (ennust)1900
kolmap. 4 Nov (ennust)1800
neljap. 5 Nov (ennust)1900
reede 6 Nov (ennust)2100
laup. 7 Nov (ennust)2500
pühap. 8 Nov (ennust)2100
esmasp. 9 Nov (ennust)3900

Fernand Léger: kiired vastused

Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Fernand Léger?

See on Naised metsas: 4500 külastust, mis moodustab 4% Fernand Léger vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.

Kui palju külastusi Fernand Léger saab?

111900 viimase zwölf kuu jooksul, millest 19000 kunstniku lehel ja 92900 üksikteosel.

Kas inimesed vaatavad Fernand Léger telefonis või arvutis?

Mõlemad: külastuste jaotus on arvutid (80%), telefonid (17%) ja seadmed (3%); juhtav on arvutid osaga 80%.

Kas inimesed loevad Fernand Léger kohta mitmes keeles?

Jah: inglise (32%), saksa (15%) ja vene (11%). Kõige enamuse moodustab inglise osalusel 32%.

Kas on olemas Fernand Léger teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?

Jah, Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 19% külastustest kogu kataloogi 10% kohta.