Ernst Ludwig Kirchner populaarsus ja külastajate statistika

1880 – 1938

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ernst Ludwig Kirchner lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Ernst Ludwig Kirchner lühidalt

Viimadsete douze kuu jooksul oli Ernst Ludwig Kirchner teos Viis naist tänaval kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 4400 vaatlemist, mis moodustab 4% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Naised tänaval ja Street, Berlin. Kokku oli Ernst Ludwig Kirchner lehel 120200 külastust: 5400 kunstniku profiilile ja 114800 üksikmult teostele. Huvitav on, et tähelepanu kasvab: külastused tõusid 99% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 81300. Inimesed loevad kunstnikust Ernst Ludwig Kirchner keeles portugali (29%), itaalia (12%) ja hispaania (10%). Kasutajad sirvivad arvutid (84%), telefonid (13%) ja seadmed (2%) abil. Külastajad eelistavad Draamatiline (Lütlus): selliste teostega on tehtud 84% külastustest, mis moodustavad 63% kunstniku kataloogist.

10 kõige vaadeldumat Ernst Ludwig Kirchner teost

See on 10 teost kunstnikult Ernst Ludwig Kirchner, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.

  1. Viis naist tänaval 1 Viis naist tänaval, 1914 4400 külastust · 3,6%
  2. Naised tänaval 2 Naised tänaval 3700 külastust · 3,0%
  3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2600 külastust · 2,1%
  4. Tuuega Pariisi Kohutamine 4 Tuuega Pariisi Kohutamine 2300 külastust · 1,9%
  5. Selbstbildnis als Kranker 5 Selbstbildnis als Kranker, 1917 2200 külastust · 1,8%
  6. Portree Hans Frisch 6 Portree Hans Frisch, 1917 2100 külastust · 1,7%
  7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1900 külastust · 1,5%
  8. Berlin Straßenszene 8 Berlin Straßenszene, 1914 1800 külastust · 1,5%
  9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1500 külastust · 1,2%
  10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1500 külastust · 1,2%

Kui palju inimesi külastab Ernst Ludwig Kirchner lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20263003900
Jul 2026140079900
Aug 2026140010200
Sept 2026230020800

Kui tihti vaadatakse Ernst Ludwig Kirchner teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Ernst Ludwig Kirchner teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Tuuega Pariisi Kohutamine0000000001000200900
Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
Punane torn Halle0000000007000100
Self Portrait with Cat0000000001000100
Self-portrait with Model0000000004000800
Selbstbildnis als Kranker000000000600700500
Rhätische Bahn, Davos00000000030000
Street, Dresden000000000500100200
Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

Milliseid seadmeid Ernst Ludwig Kirchner külastajad kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid10150084,4%
telefonid1570013,1%
seadmed30002,5%

Millistes keeles Ernst Ludwig Kirchner külastajad räägivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
portugali120029,3%
itaalia50012,2%
hispaania4009,8%
hollandi4009,8%
saksa3007,3%
inglise3007,3%
poola2004,9%
vene2004,9%
Chinese2004,9%
araabia1002,4%

Kui palju külastusi saab Ernst Ludwig Kirchner päevas ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept1200
esmasp. 28 Sept1400
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept2300
neljap. 1 Okt1400
reede 2 Okt1100
laup. 3 Okt900
pühap. 4 Okt2900
esmasp. 5 Okt1000
teisip. 6 Okt2000
kolmap. 7 Okt3000
neljap. 8 Okt2000
reede 9 Okt1400
laup. 10 Okt2100
pühap. 11 Okt1800
esmasp. 12 Okt2200
teisip. 13 Okt2900
kolmap. 14 Okt2700
neljap. 15 Okt1900
reede 16 Okt2400
laup. 17 Okt (ennust)1800
pühap. 18 Okt (ennust)2900
esmasp. 19 Okt (ennust)2300
teisip. 20 Okt (ennust)2900
kolmap. 21 Okt (ennust)4000
neljap. 22 Okt (ennust)2600
reede 23 Okt (ennust)2400
laup. 24 Okt (ennust)2000
pühap. 25 Okt (ennust)3300
esmasp. 26 Okt (ennust)2600
teisip. 27 Okt (ennust)3300
kolmap. 28 Okt (ennust)4500
neljap. 29 Okt (ennust)3000
reede 30 Okt (ennust)2800
laup. 31 Okt (ennust)2200
pühap. 1 Nov (ennust)3700
esmasp. 2 Nov (ennust)2900
teisip. 3 Nov (ennust)3600
kolmap. 4 Nov (ennust)5000
neljap. 5 Nov (ennust)3300
reede 6 Nov (ennust)3100

Küsimused Ernst Ludwig Kirchner kohta ArtsDot.com platvormil

Millised Ernst Ludwig Kirchner teosed on kõige populaarsemad?

Viis naist tänaval on kõige populaarsem teos 4400 külastusega (4% kogu Ernst Ludwig Kirchner vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Ernst Ludwig Kirchner seda vaatab?

Viimase doceze kuu jooksul sai Ernst Ludwig Kirchner kokku 120200 külastust: 5400 kunstniku lehel ja 114800 üksikmult teosel lehel.

Millel seadmetel Ernst Ludwig Kirchner külastajad veebilehte sirvivad?

Enamasti arvutid (84%), telefonid (13%) ja seadmed (2%) seadmetel: 84% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.

Millistes keeles inimesed Ernst Ludwig Kirchner kohta lugedes kasutavad?

Kasutatud keeled on portugali (29%), itaalia (12%) ja hispaania (10%). Enamasti kasutatakse keelt portugali, mida kasutab 29% külastajatest.

Milliseid teoseid Ernst Ludwig Kirchner külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Draamatiline (Lütlus): 84% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 63% osa.