Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Emilio Sala lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Emilio Sala
Kasutajad avavad teost Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio rohkem kui ühtki teist Emilio Sala teost: 12 kuuga on seda vaadatud 300 korda, mis moodustab 13% kõigest vaadatud teostest. Niña en el Jardin ja Expulsion of the Jews from Spain (1492) täidavad auhinarõhu. Emilio Sala kogus kokku 2800 külastust, millest 600 artistileikumusel ja 2200 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 100% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 2500 külastust. Üks maitsevalik eristub: Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia) saab 87% külastustest, kuigi see moodustab vaid 52% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Emilio Sala teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Emilio Sala kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio, 1883
300 külastust · 13,0%
-
2
Niña en el Jardin
300 külastust · 13,0%
-
3
Expulsion of the Jews from Spain (1492)
200 külastust · 8,7%
-
4
Muchacha
200 külastust · 8,7%
-
5
Dama
200 külastust · 8,7%
-
6
Mujer Victoriana
100 külastust · 4,3%
-
7
Elegant Figures in a Summer Garden, 1895
100 külastust · 4,3%
-
8
Estudio de Bodegon
100 külastust · 4,3%
-
9
Los Reyes Catolicos
100 külastust · 4,3%
-
10
Retrato de Mujer
100 külastust · 4,3%
Kui populaarne on Emilio Sala leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 2100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kui palju tähelepanu saab Emilio Sala teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Emilio Sala külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 23,8% | 26,1% |
| Pehme varjund | 38,1% | 39,1% |
| Kerge luminants | 28,6% | 30,4% |
| Valgusrikas tasakaal | 9,5% | 4,3% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 30,9% | 8,7% |
| Kerge värvitoon | 33,3% | 39,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 26,2% | 47,8% |
| Selge värvitoimivus | 9,5% | 4,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 66,7% | 88,9% |
| Neutraalsed toonid | 18,2% | 5,6% |
| Tume | 15,2% | 5,6% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 35,7% | 4,3% |
| Tasakaalustatud | 54,8% | 87,0% |
| Eerem ja ergas | 9,5% | 8,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 4,8% | 0,0% |
| Õrna | 11,9% | 4,3% |
| Tasakaalustatud | 16,7% | 17,4% |
| Erilugus | 26,2% | 39,1% |
| Kõrge kontrast | 40,5% | 39,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 9,5% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 7,1% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 19,1% | 13,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 52,4% | 87,0% |
| Ühtne palett | 11,9% | 0,0% |
Kuidas kõige populaarsemad Emilio Sala teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary of the Mercedes de Alc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacinto Felipe Picón y Pard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Octavia Picón y Pardiñ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| José Guisasola y Goicoechea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Jews from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Sketch of Woman in Black Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramon Maria de las Mercedes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sketch (Man with cape on st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch (Woman on a Swing) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Emilio Sala on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas välja näevad Emilio Sala päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
Emilio Sala: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Emilio Sala?
- See on Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio: 300 külastust, mis moodustab 13% Emilio Sala vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Emilio Sala saab?
- 2800 viimase zwölf kuu jooksul, millest 600 kunstniku lehel ja 2200 üksikteosel.
Kas on olemas Emilio Sala teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia): 87% külastustest kogu kataloogi 52% kohta.