Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi David D'Angers lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
David D'Angers: numbrid mõnel readal
Monument to General Gobert on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 400 külastust, mis moodustab 31% kogu David D'Angers vaatamistest. Järgnevad Pediment relief of the Pantheon ja Alfred de Musset. Kunstniku page (artisti lehel on 500 külastust) ja teoste (teostel on 1000 külastust) koguarv on kokku 1500. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026 oli 400% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (700 külastust). Külastajad eelistavad Dramatiline (Emotsionaalne toon) – seda on 38% külastustest, võrreldes 18% katalogi osaga.
David D'Angers: 8 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult David D'Angers.
-
1
Monument to General Gobert, 1847
400 külastust · 30,8%
-
2
Pediment relief of the Pantheon, 1830
300 külastust · 23,1%
-
3
Alfred de Musset, 1831
100 külastust · 7,7%
-
4
Niccolò Paganini, 1834
100 külastust · 7,7%
-
5
Tomb of the Comte de Bourcke, 1826
100 külastust · 7,7%
-
6
François Arago, 1832
100 külastust · 7,7%
-
7
Sorrow, 1811
100 külastust · 7,7%
-
8
Nereid Bringing the Helmet of Achilles, 1815
100 külastust · 7,7%
Millal külastavad inimesed David D'Angers lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 500 |
Millal David D'Angers teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida David D'Angers külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Lütlus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Draamatiline | 50,0% | 53,8% |
| Klassikaline | 36,4% | 46,2% |
| Inspireeriv | 9,1% | 0,0% |
| Elegantne | 4,5% | 0,0% |
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Reflektiivne | 36,4% | 23,1% |
| Dramatiline | 18,2% | 38,5% |
| Kärguse ja sügavuse täis | 22,7% | 15,4% |
| Võimas ja autoritaarne | 13,6% | 23,1% |
| Rahustav | 4,5% | 0,0% |
| Melanhooliline | 4,5% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 9,1% | 7,7% |
| Pehme varjund | 27,3% | 23,1% |
| Kerge luminants | 36,4% | 38,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 13,6% | 23,1% |
| Valgusrikas | 13,6% | 7,7% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 77,3% | 92,3% |
| Kerge värvitoon | 13,6% | 7,7% |
| Tasakaalustatud pehme | 9,1% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 77,3% | 92,3% |
| Tasakaalustatud | 22,7% | 7,7% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 13,6% | 15,4% |
| Õrna | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 4,5% | 0,0% |
| Erilugus | 13,6% | 7,7% |
| Kõrge kontrast | 68,2% | 76,9% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 18,2% | 30,8% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 9,1% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 27,3% | 15,4% |
| Ühtne palett | 45,5% | 53,8% |
Millised on David D'Angers kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marceline Valmore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sorrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| General Bonchamps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nereid Bringing the Helmet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Actor Talma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| François Arago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Niccolò Paganini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gutenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Condé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Epaminondas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles David D'Angers publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on David D'Angers päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 100 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 300 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 200 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 100 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 100 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 300 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 100 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 300 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 100 |
Mida inimesed David D'Angers kohta küsivad
Millised David D'Angers teosed inimesed kõige rohkem avavad?
- Esmalt Monument to General Gobert, 400 külastusega või 31% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 8 teost.
Kui suur on David D'Angers publik ArtsDot.com platvormil?
- 1500 külastust ka twelve kuus: 500 kunstniku lehel ja 1000 teostega.
Millised David D'Angers teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
- Tunnisteid Dramatiline (Emotsionaalne toon) sisaldavad teosed moodustavad 38% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 18%.