Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Claude Buck lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Claude Buck
Kasutajad avavad teost Sorrow (Il Penseroso) rohkem kui ühtki teist Claude Buck teost: 12 kuuga on seda vaadatud 100 korda, mis moodustab 20% kõigest vaadatud teostest. Pastorale ja The Forces of Evil täidavad auhinarõhu. Claude Buck kogus kokku 600 külastust, millest 300 artistileikumusel ja 300 teostega. Trend on kasvav: Okt 2026 oli 100% rohkem külastusi kui Sept 2026. Jul 2026 oli huipukuna 200 külastust. Üks maitsevalik eristub: Rahustav (Kontrast) saab 60% külastustest, kuigi see moodustab vaid 28% kataloogist.
Top 5: kõige enam vaadeldavad Claude Buck teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Claude Buck kõige tihedamini avatud 5 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
Kui populaarne on Claude Buck leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Kui palju tähelepanu saab Claude Buck teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Claude Buck külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 33,3% | 40,0% |
| Pehme varjund | 22,2% | 0,0% |
| Kerge luminants | 22,2% | 20,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 16,7% | 20,0% |
| Valgusrikas | 5,6% | 20,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 11,1% | 20,0% |
| Kerge värvitoon | 44,4% | 40,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 33,3% | 40,0% |
| Selge värvitoimivus | 11,1% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 46,2% | 25,0% |
| Neutraalsed toonid | 23,1% | 25,0% |
| Tume | 15,4% | 0,0% |
| Monokroomne | 7,7% | 25,0% |
| Pastelltoonid | 7,7% | 25,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 44,4% | 60,0% |
| Tasakaalustatud | 33,3% | 20,0% |
| Eerem ja ergas | 22,2% | 20,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 27,8% | 60,0% |
| Õrna | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 16,7% | 20,0% |
| Erilugus | 44,4% | 20,0% |
| Kõrge kontrast | 11,1% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 27,8% | 20,0% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 5,6% | 20,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 22,2% | 0,0% |
| Ühtne palett | 44,4% | 60,0% |
Kuidas kõige populaarsemad Claude Buck teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Forces of Evil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Imaginative Head of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sorrow (Il Penseroso) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mr. Koterba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Francesca Di Rimini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fantasy Serpent and Maiden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles Claude Buck on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 300 | 100,0% |
Kuidas välja näevad Claude Buck päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 100 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 100 |
| neljap. 5 Nov | 100 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 100 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 100 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 100 |
Claude Buck: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Claude Buck?
- See on Sorrow (Il Penseroso): 100 külastust, mis moodustab 20% Claude Buck vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 5.
Kui palju külastusi Claude Buck saab?
- 600 viimase zwölf kuu jooksul, millest 300 kunstniku lehel ja 300 üksikteosel.
Kas on olemas Claude Buck teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Rahustav (Kontrast): 60% külastustest kogu kataloogi 28% kohta.