André DerainPublik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil
1880
–
1954
Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi André Derain lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
André Derain: numbrid mõnel readal
Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 5700 külastust, mis moodustab 16% kogu André Derain vaatamistest. Järgnevad Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ja Drying the Sails. Kunstniku page (artisti lehel on 7700 külastust) ja teoste (teostel on 32400 külastust) koguarv on kokku 40100. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 oli 91% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (19200 külastust). Publiku peamised keeled: inglise (41%), prantsuse (13%) ja serbia (6%). Publiku peamised riigid: Prantsusmaa (26%), Ameerika Ühendriigid (17%) ja Ühendusriik (9%). Seadme järg: arvutid (67%), telefonid (29%) ja seadmed (3%). Külastajad eelistavad Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) – seda on 73% külastustest, võrreldes 28% katalogi osaga.
André Derain: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad
Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult André Derain.
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
800
Jul 2026
1500
17700
Aug 2026
1400
5500
Sept 2026
4800
8400
Millal André Derain teoseid vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida André Derain külastajad eelistavad võrreldes sellega, mida kunstnik on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Julge ja silmapaistev
62,5%
53,4%
Rahu ja sereniteit
12,5%
14,2%
Rahustav
0,0%
13,4%
Muldne ja loomulik
0,0%
7,7%
Draamatiline
0,0%
3,2%
Elegantne
25,0%
2,4%
Romantiline
0,0%
3,2%
Klassikaline
0,0%
1,2%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Energiline
37,5%
51,2%
Reflektiivne
12,5%
14,8%
Rahu ja vaikus
12,5%
10,4%
Nostalgiiline
0,0%
7,2%
Rahustav
0,0%
6,8%
Melanhooliline
0,0%
5,2%
Rõõmustav
25,0%
2,4%
Dramatiline
0,0%
1,2%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
24,0%
9,0%
Pehme varjund
28,0%
21,3%
Kerge luminants
24,0%
48,2%
Valgusrikas tasakaal
16,0%
18,5%
Valgusrikas
8,0%
3,1%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
22,0%
5,6%
Kerge värvitoon
30,0%
10,1%
Tasakaalustatud pehme
26,0%
19,6%
Selge värvitoimivus
20,0%
43,7%
Eriliselt ergitatud värv
2,0%
21,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Tume
15,0%
53,0%
Maapõhine
60,0%
30,2%
Neutraalsed toonid
22,5%
9,2%
Pastelltoonid
2,5%
3,2%
Looduslikud toonid
0,0%
2,5%
Soojad toonid
0,0%
1,4%
Monokroomne
0,0%
0,4%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
28,0%
7,6%
Tasakaalustatud
44,0%
19,6%
Eerem ja ergas
28,0%
72,8%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
8,0%
3,1%
Õrna
20,0%
15,1%
Tasakaalustatud
12,0%
8,4%
Erilugus
24,0%
27,5%
Kõrge kontrast
36,0%
45,9%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
34,0%
56,6%
Õrnalt segatud palett
14,0%
14,3%
Tasakaalustatud harmoonia
20,0%
13,7%
Värvide tugev ühtsus
18,0%
10,1%
Ühtne palett
14,0%
5,3%
Millised on André Derain kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Millised on André Derain sihtrühma seadmed?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
27000
67,3%
telefonid
11800
29,4%
seadmed
1300
3,2%
Millistes keeles André Derain publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
Keel
Külastused
Jaga
inglise
4300
41,0%
prantsuse
1400
13,3%
serbia
600
5,7%
hispaania
500
4,8%
vene
500
4,8%
slovaki
500
4,8%
hollandi
400
3,8%
ukrania
400
3,8%
taani
300
2,9%
Chinese
300
2,9%
Kuidas on André Derain päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
Päev
Külastused
laup. 26 Sept
800
pühap. 27 Sept
600
esmasp. 28 Sept
500
teisip. 29 Sept
900
kolmap. 30 Sept
2100
neljap. 1 Okt
1700
reede 2 Okt
1100
laup. 3 Okt
600
pühap. 4 Okt
1000
esmasp. 5 Okt
2000
teisip. 6 Okt
1200
kolmap. 7 Okt
2300
neljap. 8 Okt
700
reede 9 Okt
1000
laup. 10 Okt
400
pühap. 11 Okt
1400
esmasp. 12 Okt
800
teisip. 13 Okt
1800
kolmap. 14 Okt
1000
neljap. 15 Okt
800
reede 16 Okt
1300
laup. 17 Okt (ennust)
600
pühap. 18 Okt (ennust)
900
esmasp. 19 Okt (ennust)
1000
teisip. 20 Okt (ennust)
1200
kolmap. 21 Okt (ennust)
1700
neljap. 22 Okt (ennust)
1000
reede 23 Okt (ennust)
1100
laup. 24 Okt (ennust)
600
pühap. 25 Okt (ennust)
900
esmasp. 26 Okt (ennust)
1000
teisip. 27 Okt (ennust)
1200
kolmap. 28 Okt (ennust)
1700
neljap. 29 Okt (ennust)
1000
reede 30 Okt (ennust)
1000
laup. 31 Okt (ennust)
500
pühap. 1 Nov (ennust)
900
esmasp. 2 Nov (ennust)
1000
teisip. 3 Nov (ennust)
1200
kolmap. 4 Nov (ennust)
1600
neljap. 5 Nov (ennust)
1000
reede 6 Nov (ennust)
1000
Mida inimesed André Derain kohta küsivad
Millised André Derain teosed inimesed kõige rohkem avavad?
Esmalt Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr, 5700 külastusega või 16% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on André Derain publik ArtsDot.com platvormil?
40100 külastust ka twelve kuus: 7700 kunstniku lehel ja 32400 teostega.
Millised seadmed toovad André Derain vaatajaid?
Publik pärineb arvutid (67%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 67% külastustest.
Millistes keeles räägib André Derain publik?
inglise (41%), prantsuse (13%) ja serbia (6%). Esimese keele, inglise, kasutab 41% külastajatest.
Millised André Derain teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?
Tunnisteid Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) sisaldavad teosed moodustavad 73% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 28%.