Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ambroise Louis Garneray lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Ambroise Louis Garneray lühidalt
Viimadsete douze kuu jooksul oli Ambroise Louis Garneray teos COMBAT NAVAL kõige vaadelum teos platvormil ArtsDot.com: 600 vaatlemist, mis moodustab 14% artisti kõigest vaatamistest. Järgnevad Pirate Ship ja Confiance Kent Fight. Kokku oli Ambroise Louis Garneray lehel 5700 külastust: 2200 kunstniku profiilile ja 3500 üksikmult teostele. Huvitav on, et tähelepanu kasvab: külastused tõusid 200% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 4100. Kasutajad sirvivad arvutid (81%) ja telefonid (19%) abil. Külastajad eelistavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): selliste teostega on tehtud 70% külastustest, mis moodustavad 46% kunstniku kataloogist.
10 kõige vaadeldumat Ambroise Louis Garneray teost
See on 10 teost kunstnikult Ambroise Louis Garneray, mida on viimase 12 kuu jooksul ArtsDot.com platvormil kõige rohkem avatud – kõige vaadeldavamad esmalt.
-
1
COMBAT NAVAL
600 külastust · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 külastust · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 külastust · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 külastust · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 külastust · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 külastust · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 külastust · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 külastust · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 külastust · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 külastust · 4,5%
Kui palju inimesi külastab Ambroise Louis Garneray lehte kuutas?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1300 | 2800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sept 2026 | 700 | 500 |
Kui tihti vaadatakse Ambroise Louis Garneray teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Ambroise Louis Garneray külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 8,0% | 4,5% |
| Pehme varjund | 16,0% | 9,1% |
| Kerge luminants | 36,0% | 31,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 32,0% | 43,2% |
| Valgusrikas | 8,0% | 11,4% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 52,0% | 29,5% |
| Kerge värvitoon | 30,0% | 36,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 16,0% | 34,1% |
| Selge värvitoimivus | 2,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 45,2% | 60,0% |
| Maapõhine | 47,6% | 40,0% |
| Tume | 2,4% | 0,0% |
| Looduslikud toonid | 2,4% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 2,4% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 46,0% | 15,9% |
| Tasakaalustatud | 46,0% | 70,5% |
| Eerem ja ergas | 8,0% | 13,6% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,0% | 4,5% |
| Õrna | 18,0% | 4,5% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 2,3% |
| Erilugus | 20,0% | 36,4% |
| Kõrge kontrast | 42,0% | 52,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 34,0% | 27,3% |
| Õrnalt segatud palett | 6,0% | 11,4% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 14,0% | 4,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 26,0% | 22,7% |
| Ühtne palett | 20,0% | 34,1% |
Millised Ambroise Louis Garneray teosed on kuukuuselt kõige rohkem vaadeldud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milliseid seadmeid Ambroise Louis Garneray külastajad kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 4600 | 80,7% |
| telefonid | 1100 | 19,3% |
Millistes keeles Ambroise Louis Garneray külastajad räägivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 400 | 44,4% |
| hispaania | 200 | 22,2% |
| korea | 200 | 22,2% |
| inglise | 100 | 11,1% |
Kui palju külastusi saab Ambroise Louis Garneray päevas ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 200 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 100 |
| laup. 10 Okt | 100 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 200 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 100 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 100 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 100 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Ambroise Louis Garneray kohta ArtsDot.com platvormil
Millised Ambroise Louis Garneray teosed on kõige populaarsemad?
- COMBAT NAVAL on kõige populaarsem teos 600 külastusega (14% kogu Ambroise Louis Garneray vaatamistest). Ülemine reiting sisaldab 10 kõige rohkem vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab ArtsDot.com lehel Ambroise Louis Garneray seda vaatab?
- Viimase doceze kuu jooksul sai Ambroise Louis Garneray kokku 5700 külastust: 2200 kunstniku lehel ja 3500 üksikmult teosel lehel.
Millel seadmetel Ambroise Louis Garneray külastajad veebilehte sirvivad?
- Enamasti arvutid (81%) ja telefonid (19%) seadmetel: 81% külastustest tuleb arvutid seadmetelt.
Milliseid teoseid Ambroise Louis Garneray külastajad eelistavad?
- Nad eelistavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 70% külastustest, võrreldes artisti kataloogist 46% osa.