Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Alvan Fisher lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lühiversioon kunstnikule Alvan Fisher
Kasutajad avavad teost The Hunter, A Self Portrait rohkem kui ühtki teist Alvan Fisher teost: 12 kuuga on seda vaadatud 100 korda, mis moodustab 10% kõigest vaadatud teostest. Indians at Sunset ja View of Niagara Falls (no.1) täidavad auhinarõhu. Alvan Fisher kogus kokku 1400 külastust, millest 400 artistileikumusel ja 1000 teostega. Trend on kergelt languslik: Sept 2026 oli 50% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli huipukuna 1100 külastust. Üks maitsevalik eristub: Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia) saab 30% külastustest, kuigi see moodustab vaid 12% kataloogist.
Top 10: kõige enam vaadeldavad Alvan Fisher teosed
Reaalsete külastuste, mitte kataloogimärkide põhjal toimuv reiting: Alvan Fisher kõige tihedamini avatud 10 teost ArtsDot.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
The Hunter, A Self Portrait, 1837
100 külastust · 10,0%
-
2
Indians at Sunset
100 külastust · 10,0%
-
3
View of Niagara Falls (no.1), 1822
100 külastust · 10,0%
-
4
Mount Chocorua, 1860
100 külastust · 10,0%
-
5
Aaron Bancroft
100 külastust · 10,0%
-
6
Camden Hills and Harbor
100 külastust · 10,0%
-
7
The Great Horseshoe Falls, Niagara
100 külastust · 10,0%
-
8
Portrait of a Child with a Dog
100 külastust · 10,0%
-
9
Painting of Chocorua
100 külastust · 10,0%
-
10
Cattle and Sheep - Alvan Fisher, 2026
100 külastust · 10,0%
Kui populaarne on Alvan Fisher leht kuup-kuup?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
Kui palju tähelepanu saab Alvan Fisher teosed kokkuvõttes?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Millised teoste stiilid tõmbavad Alvan Fisher külastajaid ligi?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 18,4% | 10,0% |
| Pehme varjund | 22,4% | 10,0% |
| Kerge luminants | 36,7% | 50,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 20,4% | 30,0% |
| Valgusrikas | 2,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 40,8% | 50,0% |
| Kerge värvitoon | 40,8% | 40,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 14,3% | 10,0% |
| Selge värvitoimivus | 4,1% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 59,0% | 50,0% |
| Neutraalsed toonid | 35,9% | 50,0% |
| Tume | 2,6% | 0,0% |
| Monokroomne | 2,6% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 44,9% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 53,1% | 50,0% |
| Eerem ja ergas | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,2% | 0,0% |
| Õrna | 6,1% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 6,1% | 10,0% |
| Erilugus | 10,2% | 10,0% |
| Kõrge kontrast | 67,3% | 80,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 12,2% | 30,0% |
| Õrnalt segatud palett | 12,2% | 20,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,2% | 20,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 40,8% | 30,0% |
| Ühtne palett | 26,5% | 0,0% |
Kuidas kõige populaarsemad Alvan Fisher teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cattle and Sheep - Alvan Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mrs. John Bliss (Anna Watso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Storm in the Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunters in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eclipse, with Race Track | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under the Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A DIRE PREDICAMENT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tired Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After the Shoot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aaron Bancroft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milles keeles Alvan Fisher on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas välja näevad Alvan Fisher päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita selle graafi taga olevad numbrid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 100 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Alvan Fisher: kiired vastused
Mis on kõige vaadeldav teos kunstnikult Alvan Fisher?
- See on The Hunter, A Self Portrait: 100 külastust, mis moodustab 10% Alvan Fisher vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub kuni numbrini 10.
Kui palju külastusi Alvan Fisher saab?
- 1400 viimase zwölf kuu jooksul, millest 400 kunstniku lehel ja 1000 üksikteosel.
Kas on olemas Alvan Fisher teoseni tüüpi, mida inimesed eelistavad?
- Jah, Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 30% külastustest kogu kataloogi 12% kohta.