Alexandre Gabriel Decamps Publik ja populaarsus ArtsDot.com platvormil

1803 – 1860

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Alexandre Gabriel Decamps lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Alexandre Gabriel Decamps: numbrid mõnel readal

The Monkey Painter on tänavas: viimease 12 kuu jooksul on sellel olnud 500 külastust, mis moodustab 9% kogu Alexandre Gabriel Decamps vaatamistest. Järgnevad MENDIANT COMPTANT SA RECETTE ja LA COUR DE FERME. Kunstniku page (artisti lehel on 1800 külastust) ja teoste (teostel on 5300 külastust) koguarv on kokku 7100. Huvitavus kasvab, kuna perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026 oli 400% rohkem külastusi. Parim kuu: Jul 2026 (5600 külastust). Seadme järg: arvutid (93%), telefonid (6%) ja seadmed (1%). Külastajad eelistavad Romantiline (Lütlus) – seda on 71% külastustest, võrreldes 40% katalogi osaga.

Alexandre Gabriel Decamps: 10 teost, mida inimesed esimesena vaatavad

Iga alljärgnev teos on avatud päris külastajate poolt ArtsDot.com platvormil viimadise 12 kuu jooksul. Koheks 1 on kõige külastatumam teos kunstnikult Alexandre Gabriel Decamps.

  1. The Monkey Painter 1 The Monkey Painter, 1833 500 külastust · 8,8%
  2. MENDIANT COMPTANT SA RECETTE 2 MENDIANT COMPTANT SA RECETTE 400 külastust · 7,0%
  3. LA COUR DE FERME 3 LA COUR DE FERME 400 külastust · 7,0%
  4. CHIEN BASSET NOIR ET BLANC AU CHENIL 4 CHIEN BASSET NOIR ET BLANC AU CHENIL 300 külastust · 5,3%
  5. Incendie d'un village italien 5 Incendie d'un village italien 300 külastust · 5,3%
  6. Le lion de saint Jérôme (Titre d'usage) 6 Le lion de saint Jérôme (Titre d'usage) 300 külastust · 5,3%
  7. LA CARAVANE 7 LA CARAVANE 300 külastust · 5,3%
  8. Experts in the Painter's Atelier (Ape-men Examining a Painting) 8 Experts in the Painter's Atelier (Ape-men Examining a Painting), 1837 300 külastust · 5,3%
  9. Interior of a Turkish Cafe 9 Interior of a Turkish Cafe, 1833 200 külastust · 3,5%
  10. LA MARE 10 LA MARE 200 külastust · 3,5%

Millal külastavad inimesed Alexandre Gabriel Decamps lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300600
Jul 202611004500
Aug 20260100
Sept 2026400100

Millal Alexandre Gabriel Decamps teoseid vaadatakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Alexandre Gabriel Decamps kõige populaarsemad teosed kuupõhise statistika järgi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Defeat of the Cimbri000000000000
The Good Samaritan00000000010000
The Monkey Painter0000000010040000
CHIEN BASSET NOIR ET BLANC…00000000020000
CHIENS DE CHASSE AU REPOS00000000100000
LA MARE00000000020000
Before a Mosque00000000010000
LA COUR DE FERME00000000200000
Self-Portrait00000000001000
CHIENS BRIFAUTS000000000000

Millised on Alexandre Gabriel Decamps sihtrühma seadmed?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid660093,0%
telefonid4005,6%
seadmed1001,4%

Millistes keeles Alexandre Gabriel Decamps publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
prantsuse50071,4%
araabia10014,3%
inglise10014,3%

Kuidas on Alexandre Gabriel Decamps päevased külastused ja järgmised kolm nädalat?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt400
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt100
neljap. 22 Okt0
reede 23 Okt100
laup. 24 Okt200
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)0
kolmap. 11 Nov (ennust)0
neljap. 12 Nov (ennust)0
reede 13 Nov (ennust)0
laup. 14 Nov (ennust)0

Mida inimesed Alexandre Gabriel Decamps kohta küsivad

Millised Alexandre Gabriel Decamps teosed inimesed kõige rohkem avavad?

Esmalt The Monkey Painter, 500 külastusega või 9% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Alexandre Gabriel Decamps publik ArtsDot.com platvormil?

7100 külastust ka twelve kuus: 1800 kunstniku lehel ja 5300 teostega.

Millised seadmed toovad Alexandre Gabriel Decamps vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (93%), telefonid (6%) ja seadmed (1%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 93% külastustest.

Millised Alexandre Gabriel Decamps teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Tunnisteid Romantiline (Lütlus) sisaldavad teosed moodustavad 71% külastustest, kuigi nad on kataloogist vaid 40%.